11. juuli 2014

Catalyst Globalil on hea meel tervitada oma üha kasvavas meeskonnatööga tegelevate ettevõtete võrgustikku Work Happiness Japan-i. Work Happiness on organisatsiooni reformimise konsultatsioonide, juhtimiskoolituste, uute töötajate koolitusseminaride ning korporatiivse meeskonnatöö arendamise spetsialist.

Mais 2014 külastas paljureisinud Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker esimest korda Jaapanit, et aidata kaasa Catalysti meeskonnatöö ürituse Flat Out Rickshaw läbiviimisel. See üritus õnnestus suurepäraselt. Kasutades võimalust, kohtus Guy oma külastuse jooksul mitmete juhtivate meeskonnatöö ettevõtetega. Kohtudes Work Happinessi presidendi Shingo Yoshimura ja äriarenduse juhi Etoh "Katsu" Katsuakiga, tundis ta kohest sidet Work Happinessi ja Catalyst Globali vahel. Work Happiness on organisatsiooni reformi konsultatsioonide, juhtimiskoolituste, uute töötajate koolitusseminaride ning korporatiivse meeskonnatöö arendamise spetsialist asudes Tokyo keskmes asuvas Hamamatsu-chos.

Üsna varsti peale seda tundis Work Happiness huvi saamaks Catalyst Globali toodete litsentsiomanikuks Jaapanis. Katsu selgitas, et nad on igapäevaselt väga hõivatud ning nii nagu ka paljud teised Catalyst Globali litsentsiomanikud, ei ole ka neil kuigi palju aega tootearenduseks, mis on aga oluliseks osaks ärist. Samuti lisas ta, et Work Happiness on väga huvitatud liitumaks sarnase mõtteviisiga meeskonnatöö ettevõtete globaalse võrgustikuga ning jagada üksteisega teavet, müüginippe ning üheskoos lõbutseda! Catalyst Global on selleks kõigeks ideaalne.

Catalyst Globalil on hea meel tervitada Work Happiness Japani oma järjest kasvavasse rahvusvahelisse meeskonnatöö arendamisega tegelevate ettevõtete võrgustikku

Kontakteeruge meiega, et saada rohkem informatsiooni meeskonnatöö lahenduste kohta Jaapanis.