Outdoor corporate team building activity

Läbimurre Meeskonnad harjutavad koostööd erineva ülesanneteg

Ülevaade

  • 1 tund - 4 tundi
  • Siseruumid ja/või väljas
  • Koostööd soodustav ja võistluslik
  • Miinimum: 10
  • Maksimum: Piiramatu

Vaata pilte

Vaata videosid

Tagasi põhitõdede juurde meeskonnadünaamikat nõudvate probleemi lahendamise ülesannetega.
Breakthrough Logo

Programmi ülevaade

Läbimurre on aktiivne meeskonnadünaamikal põhinev treening, kus läbimurded meeskondlikus mõtlemises viivad eduni. Meeskondadele antakse rida probleemi lahendamise ülesandeid, millest igaüks on loodud kommunikatsiooni olulisust rõhutama ja stimuleerimaks meeskonnatöö neid aspekte, mis liigagi sageli tähelepanuta jäävad!

Pärast sissejuhatavat ’’soojendust’’ jaotatakse grupp meeskondadeks, kes peavad tihedast graafikust kinni pidama. Pärast iga ülesande eesmärgi selgitamist hindavad osalejad kiirelt kasutuses olevaid ressursse, püstitavad realistlikud eesmärgid ja saavutavad konsensuse eesmärkide täitmise osas. Iga ülesande täitmiseks antakse väga napilt aega – see põhjustab survet, ent õnnestumise korral ka motiveerib. Meeskonnad saavad heast sooritusest julgust juurde ja kasutavad õpitut järgmise ülesande täitmisel. Pärast teekonna läbimist koguneb grupp viimase ülesande täitmiseks jälle kokku. Selle ülesande täitmine võib olla konkurentsil või koostööl põhinev, seega võidavad kõik.

Läbimurret saab kohandada vastavalt üritusele, osalejate arvule ja konkreetsetele teemadele.

Õpiväljundid

Läbimurre võib olla platvormiks meeskonna profileerimistehnikatele nagu näiteks Belbin või Myers-Briggs ning põhjalik süvenemine võib tuua esile mitmesugust olulist infot, ent enamasti räägivad tegevuse tulemused ise enda eest. Meeskonnad õpivad suhteliselt lühikese ajaga selgeks meeskonnatöö põhialused ning nad näevad, kuidas nende isikutevahelised stiilid meeskonna edu mõjutada võivad.

Ideid sotsiaalse vastutuse temaatika mänguliselt käsitlemiseks Korporatiivse sotsiaalse vastutuse logo

Arvestades, et Läbimurre on suurepärane õppeplatvorm, siis võiksite mõelda ka selleteemalisele ürituse annetamisele. Kinkige Läbimurde üritus mõnele koolile, noorterühmitusele või heategevusorganisatsioonile, mis võiks saada kasu selle ülesande harivast küljest. Meie saame anda oma panuse pakkudes seda üritust märkimisväärse allahindlusega.

Vaata pilte

Vaata videot

Ülevaade

Peamised kasutegurid

  • Lahutab meelt ja motiveerib
  • Õpetab eesmärgipärast eestvedamist
  • Kontsentreerub planeerimisele
  • Toob esile meeskondade dünaamika
  • Ühendab seltskonda

Saada päring

* tähistatud väljad on kohustuslik täita.