Conference Energiser Body Rap

Keharäpp Energiat andev lustlik rütmiharjutus

Ülevaade

  • 10 minutit - 30 minutit
  • Siseruumid ja/või väljas
  • Koostööd soodustav
  • Miinimum: 30
  • Maksimum: Piiramatu

Vaata pilte

Vaata videosid

Lõbus ja rütmikas energiasüst kummikinnastega!
Body Rap Logo

Programmi ülevaade

Iga konverentsi käigus jõuab kätte hetk, kus osalejad vajavad keskendumisvõime taastamiseks lisaenergiat. See võib juhtuda peojärgsel hommikul või lõunasöögile järgneval loidushetkel, kui kõht on täis ja mõtted uitama kipuvad.

Energiatase hakkab tõusma, kui meie karismaatiline ja veidi ekstsentriline juhendaja osalejad mõnede kehahäälte-harjutustega üles soojendab. Seejärel palub ta osalejatel kummikindad kätte tõmmata. Erksavärvilised kummikindad on kinnitatud toolide alla, seega saavad kõik sellest harjutusest osa võtta. Niipea, kui teie meeskonnaliikmed on endale kindad kätte tõmmanud, hakkavad nad trampima, kätega vastu oma keha lööma ja kooris hääli tegema, luues värvika ja täiesti naeruväärse muusikalise etteaste. Ühise Keharäppi käigus nii kõrvale kui ka silmale pakutav elamus ajab kindlasti igaühe naerma.

Õpiväljundid

Kiire, veider ja äärmiselt tõhus Keharäpp on rütmiline virgutus, mis elavdab ka kõige loiuma konverentsipubliku. Keharäpp süstib osalejatesse uut eluvaimu ja energiat just siis, kui seda kõige rohkem vaja on. Keharäpp kasutab huumorit, rütmi ja ühist kogemust, et tõsta meeskonnaliikmete energiataset ja ühtsust nii, et nad oleksid taas valmis konverentsi teemadele keskenduma. 

Vaata pilte

Vaata videot

Ülevaade

Peamised kasutegurid

Saada päring

* tähistatud väljad on kohustuslik täita.