Escape the Mob Interaktiivne ning lõbus põgenemismäng

Ülevaade

 • 1 tund - 2 tundi
 • Siseruumid ja/või väljas
 • Koostööd soodustav ja võistluslik
 • Miinimum: 12
 • Maksimum: Piiramatu

Vaata pilte

Vaata videosid

Põgenemismängu stiilis põnevusest pakatav mäng, kus osalejatel tuleb varustusekoti ning Sünergilise meeskonna rakenduse abil oma tegevusi kaardistada, et leida vihjeid alibiks, leida varastatud teemandid ning lahendada müsteerium, et salapärane jõuk neid vabaks laseks.

Programmi ülevaade

Escape the Mob algab salapärase videoga, mis jutustab meeskondadele, et neid süüdistatakse täisulikus varguses. Nad olid valel ajal vales kohas. Meeskondadel on piiratud aeg, et paika panna omapoolne versioon ning teha kindlaks, kus nad röövi toimumise ajal olid. Ning kui nad suudavad välja nuputada, kes varastas teemandid, lastakse neil kindlasti minna.

Meeskondadel on röövi toimepanemise ööst kotitäis asju, mis aitavad neil lahenduseni jõuda. Meeskonnad hakkavad seejärel üksteisega mõõtu võtma, et müsteerium lahendada ning põgeneda. Sünergilise meeskonna rakendus juhib neid kontrollpunktidesse, kus nad peavad lahendama erinevaid foto-, video-, või nuputamisküsimusi ning mõistatusi, mis annavad neile vihjeid kogu lahenduse kohta. Kontrollpunktides olevad väljakutsed kujutavad endast põgenemismängu stiilis ülesandeid, nagu näiteks koodide arvamine, sümbolite vahetamise nuputusülesanded, objektide otsimine piltidelt, mõistatused, mustrite arvamine, eriskummalised lõhnad, müstilised hääled ja palju muud!

Meeskonnad teenivad õigete vastuste korral punkte ning avastavad aja ning asukohaga seotud vihjeid, mida lisada oma märkmikusse, et tuvastada oma käigud tollel saatuslikul õhtul. Võidab meeskond, kes kogub kõige rohkem punkte, kuid samuti on võidurõõm jagatud, kuna lõppkokkuvõttes peavad meeskonnad oma nimede puhastamiseks tegema koostööd.

Õpiväljundid

Paljude seltskondade seas populaarsed põgenemismängud pakuvad uudset viisi mugavustsoonist väljumiseks ning uute ja põnevate väljakutsete vastuvõtmist. Escape the Mob pakub samasugust põnevust, kuid palju pandlikumas formaadis ehk ülesandeid on võimalik vastavalt kliendi soovitud tulemustele kohandada ning endiselt hoida seda kõike põneva teema ümber. Escape the Mob nõuab osalejatelt nii-öelda kastist väljapoole mõtlemist, et leida erinevaid vihjeid, üksteisega suhtlemist ning lõpuks saladusliku müsteeriumi lahendamist.

Escape the Mob on spetsiaalselt üles ehitatud nii, et kõik osaleksid nuputamisülesannetes, foto- ja videoküsimustes, lõhnade ja helidega seotud mõistatustes, loovates ja innovaatilistes ülesannetes, lauludes, tantsudes ja paljudes teistes ülesannetes. Uudne meeskonnatööd soosiv realistlik kogemus võimaldab osalejatel saada eelkõige uutes ja tundmatutes olukordades tegutsemise kogemuse, kus mängivad rolli ka ettenägematud asjaolud ja tagajärjed. Iga vihje aitab neid sammu võrra lähemale nende lahendusele, kuid nii ajalimiidi kui ka ettenägematute asjaolude ilmnemisel hakkab pinge mängu jooksul kasvama. Ilmsiks tulevad individuaalsed tugevused ning osalejad õpivad pingeolukorras reageerima ning rahu säilitama.

Vaata pilte

Vaata videot

Ülevaade

Peamised kasutegurid

 • Treenib tulemuslikku koostööd
 • Ergutab seltskonda
 • Lahutab meelt ja motiveerib
 • Stimuleerib muutuste juhtimist
 • Treenib suhtlemist
 • Kontsentreerub planeerimisele
 • Soodustab loomingulist mõtlemist
 • Stimuleerib eesmärgipärast kommunikatsiooni

Saada päring

* tähistatud väljad on kohustuslik täita.