Orchestrate Music Corporate Activities

Orkestreeri Kahe tunniga muundub teie meeskond orkestriks

Ülevaade

 • 2 tundi - 3 tundi
 • Siseruumides
 • Koostööd soodustav
 • Miinimum: 25
 • Maksimum: Piiramatu

Vaata pilte

Vaata videosid

Unustage piirangud ja saage vaid kahe tunniga sümfooniaorkestriks!
Orchestrate Logo

Programmi ülevaade

Võimas ja emotsionaalne muusikaline väljakutse, milles osalejatest saavad juhendaja taktikepi all sümfooniaorkestri liikmed.

Öeldi, et see ei ole teostatav, et see on võimatu. Öeldi, et me oleme hullud. Aga me saime sellega hakkama ja tõestasime, et ilma muusikalise kogemuseta inimeste grupist on võimalik moodustada sümfooniaorkester vaid 90 minutiga. See ongi Orkestreeri – sensatsiooniline meeskonnatöö kogemus, mis arendab teie töötajaid ja muudab nad üksteisele lähedasemaks kui kunagi varem.

Sümfooniaorkester on ilmselt üks parimaid näiteid ühtselt toimivast meeskonnast. Osalejatel tuleb emotsionaalselt ja loominguliselt üksteisega ühele lainele häälestuda ning erinevaid ülesandeid täitvad inimesed peavad ühise eesmärgi nimel koostööd tegema. Selline kogemus sai seni osaks vaid pühendunud muusikutele.

Meie lootustandvad juhendatavad õpivad mängima ehtsaid muusikainstrumente, sealhulgas keelpille, puhkpille ja löökpille. Pärast pillide valimist töötavad osalejad eraldi gruppides professionaalsete muusikute käe all. Kui pillimäng on selgeks saadud, tulevad osalejad kokku ning esitavad dirigendi juhatusel võimsa sümfooniaorkestrina spetsiaalselt nende jaoks loodud viieminutilise muusikateose. Efekt on hämmastav.

Orkestreeri on kahtlemata meie üks nõudlikumaid ja keerukamaid ettevõtmisi. Inimesed peavad kogu oma potentsiaali ära kasutama ja ületama oma seniseid piire. See nõuab rasket pingutust, täielikku keskendumist ja tõelist meeskonnatööd. Ent tasuks selle raske ülesande täitmise eest on elamus, mis iial ei unune.

Öeldakse, et muusikal on väga suur mõju. Orkestreeri suudab panna teie meeskonna saavutama ükskõik mida.

Õpiväljundid

„Orkestreeri“ inspireerib ja paneb proovile. Inimesed peavad kogu oma potentsiaali ära kasutama ja ületama oma seniseid piire. See nõuab rasket pingutust, täielikku keskendumist ja tõelist meeskonnatööd. Ent tasuks selle raske ülesande täitmise eest on elamus, mis ei unune iial.

Ideid sotsiaalse vastutuse temaatika mänguliselt käsitlemiseks Korporatiivse sotsiaalse vastutuse logo

Orkestreeri on täiesti unustamatu kogemus, mis mõjub osalejatele meeliülendavalt. Miks mitte seda tunnet ka teistega jagada? Kutsuge ka teised osalema ja olge nende Orkestreeri elamuse sponsoriks. Kas teie ettevõte on liitunud mõne teise organisatsiooniga, mille töötajad võiksid sellist võimalust hinnata? Enne üritust võite näiteks korraldada võistluse kohalikele koolidele, mille kaudu õpilased võivad endale üritusel koha võita. Samuti võite pärast üritust mõningaid klassikalisi muusikariistu annetada.

Vaata pilte

Vaata videot

Ülevaade

Peamised kasutegurid

 • Ergutab seltskonda
 • Mõtestab lahti kvaliteeti
 • Lahutab meelt ja motiveerib
 • Kontsentreerub planeerimisele
 • Toob esile meeskondade dünaamika
 • Ühendab seltskonda

Saada päring

* tähistatud väljad on kohustuslik täita.