Travel Show Team Building City Challenge

Reisisaade Looge lühike reisiteemaline dokumentaalfilm

Ülevaade

  • 2 tundi - 4 tundi
  • Väljas
  • Competitive
  • Miinimum: 10
  • Maksimum: Piiramatu

Vaata pilte

Vaata videosid

Meeskonnad saavad ülesandeks tutvuda mõne linna või paigaga, kirjutada seda tutvustav stsenaarium ning harjutada ja filmida üles lühike reisisaade!
Travel Show Logo

Programmi ülevaade

Öeldakse, et reisisaadete juhtidel on maailma parim töö. Kas teie kolleegid on valmis kehastama seda rolli ühel kõige põnevamal meeskonnatöö üritusel?

Tõhusaks teleproduktsiooni meeskonnaks saamine on tõsine väljakutse. Meeskonnad peavad hoolikalt oma ressursse kasutama ja rolle jagama: saatejuhid, kaamerameeskond, helitehnikud, filmimiskohtade leidjad, rekvisiitide eest vastutajad ja loomulikult režissöör. Tutvustatava koha põhjalik tundmine on väga oluline, sest ükski reisisaade ei ole täielik ilma saatejuhi grimassideta, kui ta kohalikke hõrgutisi maitseb või unikaalseid elamusi nagu kaamelisõit kogeb!

Õnnestumiseks peab iga meeskonna 5-minutiline reisivideo vastama teatud kriteeriumitele: kajastama peab erinevaid kohti nagu ajaloolised ehitised, turud, kultuurilised vaatamisväärsused jmt ning video peab sisaldama ka intervjuusid kohalikega.

Huvitavad kaameranurgad, kohalik koloriit ja filmi hea teostus toovad võidu. Finaalis saavad meeskonnad kõiki filme nautida ja neid kritiseerida ning viia kaasa suurepärase reisisuveniiri.

Reisisaade on loominguline ja seikluslik viis konverentsi või kohtumise kohaga tutvumiseks. Seda meeskonnatöö arendamise võimalust ei tohi mööda lasta.

Õpiväljundid

Tõhusaks teleproduktsiooni meeskonnaks saamine on tõsine väljakutse. Meeskonnad peavad hoolikalt oma ressursse kasutama ja rolle jagama: saatejuhid, kaamerameeskond, helitehnikud, filmimiskohtade leidjad, rekvisiitide eest vastutajad ja loomulikult režissöör. See lõbus ning proovile panev üritus on suurepäraseks viisiks osalejatel enda avastamiseks, üksteise tundmaõppimiseks ning kohaliku ümbruskonnaga tutvumiseks. See on tõeliselt rahuldust pakkuv kogemus kogu meeskonnale ning sellele saab tagasi vaadata ning selle tulemusi hinnata ka pikalt pärast tegevuse lõppu.

Vaata pilte

Vaata videot

Ülevaade

Peamised kasutegurid

  • Ergutab seltskonda
  • Mõtestab lahti kvaliteeti
  • Soodustab loomingulist mõtlemist
  • Ühendab seltskonda

Saada päring

* tähistatud väljad on kohustuslik täita.