Training Header Image

Catalysti treeningud on koostatud selliselt, et õpitulemused räägivad suuresti iseenda eest. Samas on põhjalikum tagasiside- ja analüüsisessioon sageli tõeliseks lisaväärtuseks.

Tagasiside… või pigem mitte?

Äkki on teil konkreetne vajadus nagu tarneahela parendamine või hoiakute muutmine geograafiliselt hajutatud projekti läbi viimisel? Kui tegelemist vajavad tõsisemad küsimused, siis me soovitame alustada dialoogi mõne meie kogenud treeneriga disainimaks erilahendus, mis arvestab teie organisatsiooni spetsiifikat ja kaasab asjakohaseid lahendusi meie portfooliost. Kui teil on soov pigem valmislahenduse järele, siis arvestades meie laia valikut, siis usutavasti leiate ka sellisel juhul lahenduse, mis paneb teie töötajad positiivses võtmes proovile, pakub analüüsivõimalusi, avab tee diskussioonideks ning soodustab jätkuvat arengut.

Miks Catalyst?

Catalysti lahendusi pakume kindlate hoiakute ja eesmärkidega. Me ei taha osalejaid n-ö lusikaga sööta, vaid me aitame luua tõepärase keskkonna, kus edu või ebaedu sõltuvad sellest, kui hästi meeskonnatöö toimib. Treeningu käigus tekib tihti ka vajadus suhelda teiste meeskondadega saavutamaks ühine eesmärk; muudel puhkudel aga tulevad võistluslikus keskkonnas välja teistpidi olulised oskused ning esile tõusevad tugevad meeskonnad, kes pakuvad eeskuju, häid praktilisi näiteid ning näitavad oma tegevuse kaudu sünergia olulisust.

Meeskonnatöö… mida see tähendab?

Meeskonnatöö üritusi saadavad tihti hirm ja kahtlused – me teame seda ning disainime intelligentseid ja väga kaasavaid lahendusi, mille käigus osalejad tunnevad end mugavalt ja premeerituna.

Kõige alus!

Oleme rohkem kui 20 aastat meeskondasid jälginud ning me mõistame, mis on hea meeskonna alustalad, mis motiveerib üksikisikuid tegutsema ning miks osasid saadab edu samal ajal kui teisi edaedu. Me tahame oma teadmisi jagada ning aidata parandada teie meeskonna tulemuslikkust, sest see ongi kõige alus. Meie partnerite hulk ja rahvusvahelisus on see, mis peegeldab meie visiooni tugevust ning annab garantii meie klientidele. Ning kui te otsite võimalust investeerida targalt, siis te ei pea otsima kaugemalt kui CATALYST.

Lahenduste kasulikkus teile:

  • ehitage üles koostööd ja kaasamist hindavad hoiakud;
  • nautige positiivseid ja motiveerivaid tulemusi;
  • jälgige ja veenduge, millised erinevad rollid ja stiilid on vajalikud meeskonnatöö edu tagamiseks;
  • veenduge, kui olulised on ajajuhtimine ja reaalsete eesmärkide seadmine;
  • juurutage süsteeme, mis ühilduvad ettevõtte väärtustega;
  • kasutage erinevaid suhtlemisviise maksimeerimaks tulemusi;
  • vaadake, kuidas ootused võivad mõjutada tulemusi;
  • pakkuge turvalist ja toetavat õpikeskkonda;
  • pakkuge platvormi, mis võimaldab tegeleda spetsiifilisemate küsimustega nagu tarneahela juhtimine, läbirääkimisoskused, jätkusuutlikus või ettevõtte sotsiaalne vastutus.