mp power awards best product

MP Power Awards - Parim üritustoode

Avaldatud 28. märts 2018, autor Daniel Koral

Meeting Planner Power Awards on esimene ürituskorralduse valdkonnale pühendatud võistlus. See otsib parimaid teostusi ning lahendusi igas ürituskorralduse sektoris. Võistluse eesmärgiks on tuua välja parimad üritusturundusega seotud üritused ning projektid, toomaks välja eriliste sündmuste korraldamise potentsiaaliga kohad ning silmapaistvamad tegijad ja spetsialistid selles valdkonnas.

Igal aastal 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini esitatud ürituste ning projektide hindamisel võetakse aluseks nende tõhusus, loomingulisus, rakendamismeetod ning innovaatilisus. Uuenduslik ning täiesti omalaadne meeskonnatööd arendav tegevus „Beat the Box” ehk „Ava kohver” võitis Best Event Product 2017 kategooria ehk see pärjati 2017. aasta parimaks üritustooteks.

„Aitäh Teile selle usalduse ning au eest, mille võistluse kohtunikud on meile jälle andnud. See on meie jaoks väga suur tunnustus olla sellisest esile tõstetud ning me võtame seda kui kohustust jätkamaks samasugust rasket tööd. Me täname omaltpoolt Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustiku liikmeid ning oma kliente, kelleta ei oleks meil olnud võimalik sellist auhinda võida.” - Exprofesso tegevjuht Monika Dymacz Poolast.

Mis on Beat the Box?

Beat the Box ehk Ava kohver on Markus Ruese ja Rene Witteki poolt loodud innovaatiline ning uuenduslik meeskonnatööd arendav tegevus. See meeskondlik lahendus töötati välja juba 2015. aastal ning seda levitatakse ülemaailmselt eksklusiivselt ainult Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustiku kaudu. See oli esimene omalaadne ettevõtetele mõeldud nii-öelda kaasaskantav põgenemistoa stiilis mäng, mis võimaldab kogemuslikku õppimist läbi lõbusa ning kaasahaarava meeskondliku mängu.

Mida Beat the Box endast kujutab?

Beat the Box ehk Ava kohver mäng algab salapärase videosõnumiga, kus kummaline hääl esitab osalejatele väljakutse. Iga meeskonna ees on kinnine metallkast. Iga kasti sees on omakorda neli kohvrit, millest kõigi sees on erinevad mõistatused, mis tuleb osalejatel ära lahendada. Aeg hakkab jooksma ning osalejad peavad etteantud aja jooksul lahendama mõistatusi ning ülesandeid. Selleks, et mäng võita, peavad nad elektroonilisse kombinatsioonlukku sisestama õige koodi, mis peatab aja enne, kui see otsa saab.

Õpitulemused

Mängus on edukad need meeskonnad, kes osakavad kombineerida oma individuaalseid oskusi ning lahendavad tänu sellele etteantud ülesandeid ning mõistatusi. Osalejad õpivad ettenähtud aja jooksul tõhusalt ning tulemuslikult koos töötama. Ava kohver nõuab meeskonnaliikmetelt koostööd erinevate probleemide lahendamiseks ning arendab seeläbi innovaatilist mõtlemist. Osalised õpivad üheskoos loogilise ning loova mõtlemise abil probleeme lahendades väärtustama teiste meeskonnaliikmete individuaalseid tugevusi. See aitab aga omakorda kasvatada omavahelist austust ning aitab kaasa heade suhete arengule.

Viimase ülesandena peavad kõik meeskonnad tegema üksteisega koostööd, et ühendada oma teadmised ning lahendada lõplik müsteerium. Meeskonnad peavad tegema koostööd, vahetades üksteisega informatsiooni ning töötades ühise lõpliku eesmärgi nimel. Beat the Boxist õpitut on võimalik otse töökohale üle kanda ning selle tulemused kestavad kaua ka pärast ülesande lahendamist.

Kõik auhinnad