yas island f1 challenge

ADDM ehitas Yas Islandi ringrajal papist vormeleid

Published on Jun 2, 2010

Möödunud novembris esimest korda Vormel 1 kalendris olnud Abu Dhabi Grand Prix sai väga hea vastuvõtu osaliseks ning palju positiivset meediakajastust. Meie partnerid Araabia Ühendemiraatides, biz-events ei saanud võimalust kasutamata jätta, kui Vormel 1 võistlus tuleb neile koju kätte.

Neil oli õnn töötada kolme kliendiga, kes tahtsid osa saada Catalysti suurepärasest Pinnalaotuses Vormel 1 väljakutsest ning soovisid seda teha uuel Yas Islandi ringrajal.

Meeskondadel oli võimalus ringrajal ringi kihutada ning samuti said nad ehitada papist võidusõiduautod samades boksipeatuste garaažides, mida kasutavad ka Ferrari ja McLareni tiimid. Mustvalgeruuduliste lippude lehvitamise ja teemakohase võidusõidumuusikaga lõi biz-events tõelise Vormel 1 õhkkonna, kus meeskonnad üksteisele tõsist konkurentsi pakkusid.

Pinnalaotuses Vormel 1 väljakutse avaldas muljet ringraja omanikele ADMM-ist ning nüüd soovivad nad seda müüa ka oma klientidele. Omalt poolt lisavad nad iga väljakutse võitjameeskonnale auhinnaks ringrajal Porche sportautodega kihutamise võimaluse! Vrõmm! Vrõmm!

Vajuta siia, et saada rohkem informatsiooni Pinnalaotuses Vormel 1 kohta

Kõik klientide lood