Bank Yahav töötajad tegid koostööd ja olid loovad

Avaldatud 30. mai 2019

Sissejuhatus

Iisraeli juhtiv finantstoodete ja -teenuste ettevõtte Bank Yahav otsis Iisraelis Royal Beach Eilatis toimuvale iga-aastasele konverentsile loomingulist meeskonnatöö lahendust.

Peamised eesmärgid

  • Lõbus ja kaasav
  • Suure mõjuga
  • Koostööd, loovust ja innovaatilist mõtlemist soodustav
  • Arendab tõhusat suhtlemisoskust
  • Meeskonna dünaamika

Kinoklassika on kogemuslik meeskonnatöö lahendus, kus meeskondade ülesandeks on tõlgendada ettevõtte sõnumid või konverentsiteemad dünaamilisteks ja tähelepanu haaravateks filmitreileriteks.

blockbusters creative team building activity

Mis päeva jooksul toimus?

Osalejad sisenesid konverentsiruumi, mis oli kaunistatud nagu Hollywoodi võtteplats ning mis oli täidetud erinevate rekvisiitide ja värviliste kostüümidega. Meeskondadele anti teada, et neil tuleb luua konkreetse teema põhjal filmitreiler, millel oleks selge süžee, sobiv taustamuusika ja taustal Eilati maastik.

Üritus sai avapaugu ja meeskonnad hakkasid oma filmiklippide lugu planeerima. Nad jagasid omavahel rollid ja vastutusalad. Seejärel panid nad selga kostüümis, mis vastasid nende poolt valitud teemale. Järgmise pooleteist tunniga produtseerisid meeskonnad filmitreileri, olles seejuures nii produtsendid, fotograafid, näitlejad, toimetajad kui ka stsenaristid. Kui aeg hakkas täis saama, kiirustasid meeskonnad oma filmitreileri monteerimisega, et see seejärel hindamisele esitada.

Lühikese pausi järel naasid osalejad ruumi, kus neid ootas ees Oscari tseremoonia. Osalejad vaatasid suure põnevuse ja uhkusega meeskondade poolt loodud treilereid ja tunnustasid oma edukat meeskonnatööd. Kui kõik treilerid olid näidatud, hääletasid osalejad parima filmiklipi poolt ja kuulutati välja võitja.

blockbusters oscar ceremony team building israel

Tulemus

Kinoklassika oli väga edukas. Osalised suhtlesid omavahel ja õppisid üksteist tundma lõbusas ja meeldejäävas harjutuses väljaspool kontorit. Osalejad õppisid piiratud ajaga kiiresti koostööd tegema ja üksteisega suhtlema. Filmiklipi tegemine pani proovile nende loova mõtlemise ja kui ka meeskonna dünaamika. Kõik osalejad olid kaasatud alguses lõpuni ja kõik asjaosalised ütlesid, et see oli suurepärane kogemus, mis jääb neile meelde terveks eluks.

Kõik klientide lood