Jõulupeod

Tähistage pühadehooaega positiivselt ning produktiivselt koos meeskonnatööd arendavate tegevustega.

Jõuluhooaeg valmistab personalispetsialistidele tihtipeale suurt muret. Võttes arvesse nii töötajate mitmekesisust, kõikide kaasamist, puhkuseid kui ka jõulupreemiaid, peavad nii omanikud kui ka personalispetsialistid pühadehooaja läbimõeldult ette planeerima. Kontoripeod võivad personalispetsialistidele tihtipeale probleeme valmistada, kuna töötajatele peab meelde tuletama, kuidas on sobiv käituda ning samuti peavad nad tegelema töötajatega, kes peojärgsel hommikul tööle ei ilmu. Kas sellest tulenev produktiivsuse langus on seda väärt? Alternatiivseks võimaluseks on kaaluda midagi palju tähenduslikumat ning vältida alkoholiga jõulupidusid, mis valmistavad personaliosakonnale peavalu.

Kaugtöö ning kodukontorite võimaluse kasvades on mõnele ettevõttele just jõulude aeg see, kui kogu meeskond saab kokku ning kohtub näost-näkku. Otsige võimalusi suhete loomiseks ning olemasolevate sidemete tugevdamiseks. See on ideaalseks võimaluseks tugevdamaks põhiväärtusi või kiirendamaks suhete arendamist kaasates strateegiliselt koostatud meekonnatöö tegevusi. Kui otsite ideed jõulupeo käima saamiseks või vestluste stimuleerimiseks, siis selleks on olemas mitmeid võimalusi. Näiteks on võimalus minna välja värske õhu kätte, et läbi viia mõni pidulikuma teemaga GPS-põhine aardejaht, taaslavastada mõnd tuntud Hollywoodi filmi või lisada oma jõulupeole vürtsi tahvelarvutipõhiste viktoriinidega nagu Quickfire või Push It!

Võttes arvesse jõuluaja andmisrõõmu, on suundumus ettevõtte sotsiaalse vastutuse ning heategevusega seotud ühisürituste suunas, kus töötajad saavad otseselt aidata kohalikku kogukonda ning väiksemate võimalustega gruppe. Just täpselt selline on meeldejääv jõulupidu!

Siin on mõned meie populaarseimad pühadehooaja meeskonnatöö lahendused. Andke meile teada, kui suur on teie grupp ja mis teile meeldiks ning me saame kohandada programmi vastavalt teie meeskonnale.Võtke meiega ühendust.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid