3D bussisõit

Meeskonnad ehitavad ja kaunistavad bussid ja kihutavad nendega võidu.

3 - 4 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Kasutades detailseid ehitusplaane, peab iga meeskond kasutama efektiivselt etteantud aega ja ressursse, et muuta neile antud papist lehtedega komplekt hiiglaslikuks papist bussiks! Kui bussid on ehitatud, kaunistavad meeskonnad oma bussid, et need annaksid edasi nende brändi sõnumit või konverentsi keskset teemat.

Seejärel esitletakse oma busse ja jagatakse välja auhinnad loomingulisuse eest. Väljakutse lõpeb võidusõiduga, kus meeskonnad „istuvad bussi” ja kihutavad üksteisega võidu, et jõuda järgmisesse bussipeatusesse enne teisi. Võidsõidul saavad otsustavaks bussi kiirus ja selle juhtimisoskus.

Õpitulemused

Meeskonnad peavad mõistma kogu ettevõtmise eesmärki ja jaotama selle keerulise projekti selgelt määratletud alamülesanneteks, et oma aega efektiivselt juhtida. Inimesed töötavad ühise eesmärgi nimel ja teevad meeskonnana tõhusalt koostööd ning koordineerivad oma jõupingutusi. Sõites sellise suure ja lahmaka transpordivahendiga, on võistlusliku võiduajamise ajal nali ja naer kindlapeale tagatud.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Meeskondadel on võimalus võiduajamisele panuseid teha või viia see samm edasi ning otsida enne üritust „sponsorlusi”, mida nad saaksid oma bussil reklaamida ning koguda seeläbi annetusi kohalikule koolile või mõnele muule heategevusorganisatsioonile.

Suurepärane võimalus rõhutada tõhusa kommunikatsiooni ja strateegia väljatöötamise tähtsust, et viia piiratud aja jooksul lõpule koostööprojekt. Hea võimalus minna välja, üheskoos lõbutseda ning saada eemale arvutiekraanidest!

Pandora

Saada päring