4x4

Pange kokku elusuuruses maastur

1.5 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
12 - Piiramatu

Kirjeldus

4x4 on ülimalt kaasav ning lõbus meeskonnatööd arendav tegevus. Iga alameeskond kihutab ajaga võidu, et ehitada üheskoos torudest, teibist ja papist 4x4 maastur. Seejärel vahetuvad rollid ning viiakse läbi kvaliteedikontrollid ning vastupidavustestid. Selle meeskonnatöö tegevuse ajal veedavad kõik osalised lõbusalt aega.

Indiviidid peavad oma rollide eest vastutuse võtma. Maasturid on võimalik kokku panna ainult sellisel juhul, kui kõik meeskonnaliikmed annavad oma panuse. See on nagu meeskondlik boksipeatus, kus kõik teevad jupphaaval oma osa, kuid liiguvad ühiselt edasi – nii meeskonnana kui ka maasturi ehituses.

Õpitulemused

Ehitamisel ja meisterdamisel põhinevad meeskonnatöö harjutused toovad meeskondades välja nende parima. Rollide määramine, kommunikatsiooni selgus, projektijuhtimine, ajajuhtimine ning ühised eesmärgid on kõigest mõned elemendid, mida on võimalik nende raames arendada. 4x4 maastur on ülimalt lahe toode, mis kujutab endast karmi, tee-mida-tahad-olemust ning samas ka lihtsust. 4x4 pakub meeskonnatöö lahendusena mitmeid erinevaid projektijuhtimise elemente. Selles ülesandes tuleb selgelt välja meeskondade vahelise suhtluse ning rollide jaotuse olulisus. Meeskonnatöö ning meeskondade sidumine suurema meeskonna sees teevad sellest tõelise suhteid arendava ning suhtlemist soodustava meeskonnatöö lahenduse.

Saada päring