MTV

Meeskonnad avaldavad oma vaateid, luues klassikalisele hitile oma muusikavideo.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

MTV raames produtseerivad osalised päris enda muusikavideo klipi. Igale meeskonnale antakse ette lugu, rekvisiidid ja kaamera. Seejärel hakkavad nad arutama huvitavaid võimalusi, kuidas nad saaksid seda muusikat lühifilmi kujul vaatajateni edasi anda. Kui nad on oma mõtted paberile pannud, jaotavad nad omavahel rollid ja näitlejad panevad selga esituseks vajalikud kostüümid. Nad teevad nii palju kordusvõtteid kui vaja ja monteerivad ülesvõetud materjali, et see oleks piisavalt hea näitamaks teistele meeskondadele MTV muusikavideote auhindade jagamisel!

Õpitulemused

Selles toredas ja naljakas meeskondlikus väljakutses panevad osalised mängu oma loomingulisuse. Nad peavad oma mugavustsoonist välja astuma ja täitma erinevaid rolle nagu näitlemine, esinemine ning filmimine. Meeskondadele on ette antud piiratud aeg, mistõttu on edu saavutamiseks kriitilise tähtsusega meeskonnatöö, strateegia, tõhus rollide ja ülesannete jaotamine ning täitmine. Filmimise ja kordusvõtete käigus õpivad meeskonnad piiratud ajaga töötama täiuslikkuse saavutamise suunas.

Oleme keskendunud innoovaatilise mõtlemise olulisusele, inimeste julgustamisele oma piire ületama ja leidma parimaid viise, kuidas asju teha. MTV tundus küll alguses pöörane viis seda teha, kuid see täitis meie eesmärgid ja lisaks sellele saime meeldejääva ühise kogemuse võrra rikkamaks.

Unilever

Saada päring