Araabia turg

Meeskonnad võistlevad kauplemises, et kasvatada oma rikkust

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Väljakutse toimub 18. sajandi teisel poolel. Perekonnad peavad omavahel läbirääkimis, et suurendada oma jõukust kaubeldes datlite, kaamelite, kalade, vürtside, pärlite, vee, raha ning kogu olulise informatsiooniga. Inimesed jagatakse "perekondadeks", neile antakse kotike erinevate araabia-teemaliste kaupadega ning meeskondade eesmärgiks on oma perekonnale koguda võimalikult palju vara. Võistkonnad peavad küsimuste ja läbirääkimiste teel saama aru, mida teised perekonnad vajavad. See sisendab osalejate veelgi kindlamalt teadmist, et informatsioon on ainult siis jõuline, kui seda jagatakse. Võistkonnad peavad läbirääkimisi ja kauplevad oma toodetega, et maksimeerida oma tulusid. Lõplikud punktiskoorid peegeldavad, kuidas meeskonnad ülesandele lähenesid ning kuidas nad omavahel läbi käisid.

Õpitulemused

Araabia turg on lõbus ja interaktiivne väljakutse, mis põhineb suhtlemisel, suhete loomisel ning positiivsete suhete olulisusel. See loob osalistele arusaama informatsiooni olulisusest. Antud ülesandes edukaks olemisel on hädavajalik leida vastastikku kasulikke lahendusi.

See ülesanne on küll võistlusliku loomuga, kuid kõige edukamad meeskonnad on just need, kes teevad teiste meeskondadega koostööd ning ehitavad üles vastastikku kasulikke suhteid, aga samas keskenduvad samal ajal oma meeskonna tulemustele.

Saada päring