Bonne Soiree

Tundke rõõmu uue oskuse õppimisest, klassikalise muusika avastamisest ning kahe sopraniga koos esinemisest.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Orkestriproovi loojad on välja toonud järjekordse uskumatu ja erakordselt unikaalse klassikalise muusikaga meeskonnatöö lahenduse. See on kogemus ja ellu äratatud lugu ikonograafia, imeilusa muusika ning teie endi poolt. Bonne Soiree on lugu heliloojast, kelle muusika kehastab tõelist prantsuse hinge. "Belle Nuit, O nuit d'amour" on sõnad, mis aitavad inimestel edasi minna ning nende sihikindlus ja loovus võimaldavad neil pärast suuri raskusi oma riiki ümber kujundada.

Selles fantastilises tegevuses õpivad osalejad loo kompositsiooni kohta ja tutvuvad seejärel lähemalt viiuli või tšelloga. Kui osalejad on kas viiuli või tšelloga tuttavaks saanud, juhendavad kaks õpetajat kogu gruppi läbi selle imelise kompositsiooni. Mängijad hakkavad enesekindluse kasvades kokku mängima ja nende taustaks mängib intensiivne taustamuusika, mis seob kogu seda tujutõstvat ning unustamatut kogemust.

Õpitulemused

Bonne Soiree on tujutõstev jagatud kogemus, kus osalejad viiakse muusikalisele teekonnale ja neile jutustatakse lugu läbi muusika. Olles imestusest paigale naelutatud, murravad osalejad läbi oma tajutud piirangute ja õpivad mängima muusikariista, mis võib mitmetele osalejatele olla täiesti uudseks kogemuseks. See lummav tegevus nõuab aga totaalset keskendumist ja tõelist meeskonnatööd, et luua üheskoos kirglik kompositsioon. See ülesanne võib küll näida keerulisena, kuid sellest saadavaks tasuks on meeldejääv kogemus, mida te iial ei unusta.

Mitte just paljud inimesed ei saa alla tunni ajaga õppida klassikalist muusikat mängima, kuid sünergias töötaval meeskonnal on see täiesti võimalik. Osalejad on üllatunud, mida on neil limiteeritud ajaga võimalik saavutada, kui nad töötavad ühise meeskonnana.

Saada päring