Degusteerima

Meeskonnad võistlevad veinide maitsmises ja segamises.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

„Calling the Shots” ürituse raames avastavad meeskonnad veinide maailma, õppides erinevaid degusteerimise ja segamise tehnikaid, ning pannes seejärel oma uued oskused koheselt ka proovile. Peale sissejuhatust imelisse veinide maailma antakse meeskondadele proovimiseks kõiksugu erinevaid veine alates tõelistest tippklassi veinidest kuni tavaliste odavate veinideni. Selle jooksul hakkavad osalejad tasapisi teadlikuks muutuma veini keele ning maailma veini maitsetega. Seejärel seotakse neil silmad kinni ning meeskonnad peavad pimesi ära arvama terve rea veinide päritolumaa, viinamarjasordi, aastakäigu ning hinnaklassi. Meeskondadele tutvustatakse samuti erinevate veinide segamiskunsti ning nad loovad kvaliteetveinidest päris enda segu. Seejärel esitlevad ning tutvustavad nad enda loodud segusid kasutades asjatundlikku veinikeelt.

Õpitulemused

„Calling the Shots” on võistluslik, pingevaba ning ülimalt lõbus ettevõtmine, mis on suurepärane lisandus õhtusöögile või õhtustele kogunemistele. Väljakutse, mis arendab uusi oskusi ning nõuab meeskonnaga koostöö tegemist, pakub osalistele saavutustunnet, motivatsiooni ning kaasatust.

See meeskonnatööd arendav üritus on olnud absoluutselt parim! See vajas tõsist pingutust ja see sõltus tervenisti kogu meeskonnast!

BASF Group

Saada päring