Disaini oma särk

Meeskonnad loovad t-särgid, mis annavad graafiliselt edasi neile antud teemat.

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

„T-Shirt Masterpiece” raames jagatakse igale meeskonnale tavalised valged t-särgid. Meeskonnad peavad välja mõtlema loomingulise ning unikaalse disaini, mis annab edasi neile etteantud teemat, olgu see siis neile endile, mingile kindlale tootele või nende ettevõttele keskenduv. Nad arutavad omavahel erinevaid loomingulisi ideid ning jõuavad lõpuks disaini osas üksmeelele. Kui meeskonnad on jõudnud t-särkide valmistamise etapini, on neil võimalik kasutada disaini särkidele kandmiseks erinevaid värve ning vahendeid. Samuti on neid abistamas oma nõu ning jõuga ka ekspertidest disainerid. Ürituse kulminatsiooniks on moeshow, kus meeskonnad näitavad oma loomingut ning esitlevad oma särkidele kantud sõnumeid. Siinkohal saavad humoorikad särgid otseloomulikult suurepärase vastukaja.

Õpitulemused

„T-Shirt Masterpiece” harjutuse raames peavad meeskonnad välja mõtlema sidusa teemakohase disaini ning selleks on neil vaja loovust, efektiivset kommunikatsiooni ning meeskonnasisest koostööd. Kuna t-särkide disainimiseks antud aeg on küllaltki piiratud, peavad nad töötama ühtse meeskonnana, et teha oma ideed teoks, kasutades iga meeskonnaliikme oskusi ning tugevusi. „T-Shirt Masterpiece” on suurepäraseks võimaluseks kaasata osalejad praktilisel moel konverentsi teemadega. Samuti on see heaks lahenduseks ettevõtetele või organisatsioonidele, kes soovivad arutada ning tugevdada oma ettevõtte kultuuri, visiooni, missiooni ning brändi.

Meile tõeliselt meeldis see tegevus. See oli üllatavalt ainulaadne viis vaatamaks meie organisatsiooni kultuuri värske nurga alt ning aitas meil mõista ning hinnata üksteise nägemusi erinevatest asjadest.

Mercedes-Benz Auto Finance Ltd

Saada päring