Diskopalavik

Disko stiilis mängus tuleb liigutuste järgi leida üles oma meeskonnakaaslased.

5 - 20 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
15 - Piiramatu

Kirjeldus

Diskopalaviku raames panevad osalised pähe kindlale sagedusele seadistatud kõrvaklapid. Hääl klappides palub neil kuulata ja teha seejärel kuuldud tegevusi muusikaga samas rütmis. Peagi hakkavad osalised vastavalt muusikale tegema erinevaid tegevusi, liikudes samal ajal vaikses toas ringi. Iga muusikapala muutmisega antakse ka igale osalejale uus hoolikalt disainitud tegevus. Toas ringi liikuvate ekstrovertidega hakkab osaliste enesekindlus kasvama ja nende liigutused muutuvad järjest demonstratiivsemaks.

Iga muutusega saab järjest selgemaks, et mitte kõik ei tee samu tegevusi - mõned juhivad tugevas tuules huskyde karja ja teised vaatavad ning elavad samal ajal kaasa imelisele ilutulestiku vaatemängule. Liikudes ringi ja seltsides avastavad inimesed teisi osalisi, kes teevad nendega samu tegevusi ja neil palutakse üksteisega rühma võtta. Üritus lõpeb kollektiivse muusikapalaga ja kõik teevad üheskoos samu tegevusi.

Õpitulemused

Diskopalavik on elav suhtlemist soodustav harjutus, mis kaasab osalised 100% ning paneb kõik liikuma ja naeratama. See on suurepärane näide barjääride ületamisest, kuna inimesed on seotud helide ja tegevustega ning nende verbaalne kommunikatsioon on asendatud hoopistükis kõrvaklappidega. Kujutlege kõiki omavahel suhtlemas ja naermas, kui nad kohtuvad ja tervitavad üksteist täiesti unikaalsel viisil, kus ei ole vaja mingisugust verbaalset suhtlemist - see on puhas kehakeel, entusiasm, solidaarsus, nali ja naer.

Diskopalavik on lõbus ja mõtlevapanev harjutus, mis lisab energiat igale konverentsile. Selle spetsiaalselt loodud paidliku formaati on võimalik kohandada sobivaks mistahes grupile või meeskonnale. Muusikapalu kohandatakse, et need peegeldaksid või täiustaksid teie konverentsi teemat.

See oli tohutult lõbus. Kõik olid lõdvestunud. Kõik liikusid ringi ja suhtlesid üksteisega, ilma et oleks pidanud muretsema selle üle, mida öelda või mis keelt oleks pidanud rääkima! Pani mind mõistma, kuidas muusika on tõeliselt universaalne keel.

Uniplan

Saada päring