Go Team seminar

Meeskonnad avastavad oma sihtkohta Go Team rakenduse abil.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Teile meeldib Sünergilise meeskonna mängu abil ringi liikuda? Proovige Sünergilise meeskonna siseruumidele kohandatud mängu Go Team - Indoors oma järgmisel konverentsil, õhtusel üritusel või majasisesel meeskonnatöö arendamise koolitusel, et töötajatesse energiat süstida ja neid innustada.

Go Team - Indoors mäng on lõbus, võistluslik ning väljakutsuv meeskonna tegevus, kus meeskondi juhendatakse läbi kõrgtehnoloogilise liidese. Ligi 100 erinevat ülesannet on jaotatud viie erineva raskustaseme vahel, mis mängu arenedes kasvavad, boonusring ning topelt-või-ei-midagi ring tagavad kõigile piisavalt tegevust. Ülesanded on jagatud kolme põhikategooriasse- vaimsed, füüsilised ja loovad ehk miskit igaühele. Tänu sellele, et igal mängu tasemel tuleb meeskondadel valida vaid viis ülesannet etteantud kaheksast, on võimalik vältida ülesandeid, mis näivad liiga keerulised. Keskendudes ülesannete jagamisele, juhtimisele, meeskonnatööle ning probleemide lahendamisele, on Go Team - Indoors lõbus ning energiast pakatav üritus, mis hoiab meeskonnaliikmed pidevalt tegevuses.

Õpitulemused

Go Team - Indoorsiga on töötajad kaasatud ning nad saavad koos lõbutseda, samal ajal äris olulisi oskuseid arendades. Tagamaks, et meeskond töötab paralleelselt ja paneks mängu kõik oma tugevused, on olulised juhtimis- ja delegeerimisoskused. Pingeolukorras rahu säilitamine ning riskide hindamine on edu alustalad. Kasutage seda konverentsipubliku ergutamiseks, delegaatide motiveerimiseks ja innustamiseks, gruppide ühildamiseks, teatud õpiväljundite saavutamiseks või lihtsalt meeskonna ühise tegevusena lõbutsemiseks. Go Team - Indoors rakendamisvõimalused on piiritud, seda on võimalik kasutada nii töötajate kaasamiseks, personali koolitamiseks, tooteesitlustel, turunduse ja kampaaniate jaoks või tagasiside kogumiseks.

Unikaalne viis muuseumi avastamiseks. Meie MICE grupile meeldis selline väljakutsuv ülesanne ja nad ootavad Go Teami kasutamist ka meie järgmisel reisil.

Kinetica

Saada päring