Haka - online

Ergutav virtuaalne vahepala

10 - 30 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Haka - online kogemiseks tuleb vaid lihaseid soojendada ja ühineda virtuaalkohtumisega, mida juhib meie energiline koolitaja. Iidse Haka tantsu liigutuste ja vokaalide õppimine on sama lõbus kui lõpuks kogu meeskonnaga ühe tõelise Haka elamuse jagamine!

Haka on iidsete maori sõdurite sõjatants, millega näidati vastasele valmisolekut võituluseks. Ükskõik, kas teie meeskonna vastaseks on väsimus, motivatsiooni- või energialangus, või vajate hoopis julgustust uuteks väljakutseteks, Haka - online viib meeskonna ühise võitlusvaimu uuele tasemele! Samuti sobib Haka - online hästi juba kättevõidetud tulemuste ning meeskonna tähtsündmuste tähistamiseks.

Õpitulemused

Virtuaalkoosolekud on sageli ebamugavad, kui ära jääb vaimne kohalejõudmine, mida tavakohtumistel aitab saavutada omavaheline mitteformaalne vestlus või lõbusad sissejuhatavad küsimused. Haka - online toob osalejad mõnusalt ühele lainele, et koos midagi ergutavat ja lõbusat kogeda. Osalejad saavad ise valida, kui täpselt nad moderaatori juhistega kaasa tulevad ning kui kaugele oma mugavustsoonist on valmis astuma. Enamasti on meie kogenud moderaatori juhtimisel see eeldatust hoopis suurem samm ning tulemuseks on tõeliselt avatud ja turvaline keskkond ka ülejäänud kohtumiseks. Nii avab Haka - online meeskonnale uue taseme koostöös ja valmisolekus astuda julgelt vastu uutele väljakutsetele.

Saada päring