Haka tervitus

Rakendage püha maooride tantsu energiat!

10 - 20 minutit
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Haka on maoori sõdalaste vägev sõjahüüd ühtse jõu ja osavuse väljendamiseks, et hirmutada ka kõige vapramaid vastaseid. Haka on tuntuks saanud tänu Uus-Meremaa All Black ragbimeeskonnale, kuna nad esitavad seda oma vastastele enne igat mängu. Samuti esitatakse seda püha tantsu ka tähtsate sündmuste tähistamiseks või tähtsate külaliste tervitamiseks.

Just siis kui konverentsikülalised sätivad end oma kohtadele, kuulevad nad kuulsat Uus-Meremaa sõjahüüdu. Meie energeetilise juhendajaga õpib teie seltskond Haka sõnu, nende tähendust ja liigutusi ning seejärel koordineerivad oma tegevused häälitsustega saadetud ühiseks etteasteks.

Suuremaid seltskondi on võimalik jagada mitmeks rühmaks, et läbi viia võistluslik Haka sõjahüüd, kus meeskonnad üritavad üksteist hirmutada. Milline meeskond on valjem? Milline meeskond on kõige raevukam?

Haka tervitust on võimalik läbi viia nii siseruumides kui ka väljas näiteks töötajate väljasõidul, konverentsipubliku ergutamiseks või ühe osana meeskonnatöö arendamise programmi vältel.

Õpitulemused

Haka tervitus võimaldab igal osalejal lüüa füüsiliselt kaasa täpselt sellisel määral, kuidas neil endal mugav on. Haka tervitus julgustab osalejaid lõdvaks laskma ja olema avatud meelega. Sellises toetavad ja ühtses keskkonnas on osalejatel võimalik valla päästa oma loovatel ning emotsionaalsetel tunnetel. Haka tervitus jätab osalejad värske ja erksana ning ühtsena peale ühiselt ettevõetud kogemuse ja samuti motiveeritud eesseisvateks väljakutseteks.

Seotud soovitus

Haka Action tõstis kõik püsti, ergutas kogu meeskonda ning pani nad naerma ja naeratama.

Roche

Saada päring