Helide aeg live

Meeskonnad võistlevad oma nutitelefonidega muusika mängimimises.

30 minutit - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
24 - 4000

Kirjeldus

Helide aeg live on PÕNEV! Selle põhimõte on lihtne: mida enam on mängijad omavahel rütmis, seda enam hullub publik ning seda valjemini on nende instrumenti läbi helisüsteemi kuulda. Esimese vooru lõpus saavad iga võistkonna kõige paremad mängijad oma telefoni märguande ning nad kutsutakse lavale lõplikuks vastasseisuks. Kuid nad ei ole üksi: nende toetajad on publikus ning nad mängivad kaasa, et teenida oma tšempionitele boonuspunkte.

Eksklusiivne Helide aeg live süsteem sisaldab instrumentide analooge, mis on ühendatud osalejate nutitelefonidega ning mis võimaldavad seeläbi reaalajas punktiarvestust, interaktiivset soundtrack-i ja graafilist liidest. Osalejad ei pea endale midagi alla laadima, vaid see on veebiüõhine rakendus, mida on võimalik läbi QR koodi või lsuletud wifi võrgus töötava lühikese lingi läbi sekunditega üles seada. Lihtsasti kohandatavasse Helide aeg live programmi on võimalik lisada teie ettevõtte logo või ürituse tunnuslause.

Õpitulemused

Helide aeg live kaasab korporatiivset publikut kaustades põnevat segu vanakooli rütmipillidest ning kõrgtehnoogiast. Tänu põhjalikele uuringutele ning arendusele liidab Helide aeg live endas kõiki põhilisi õppemeetodeid tuhandetest muusikalistest meeskonnatööd arendavatest üritustest ning kombineerib need intuitiivse videmängu platvormiga, mis võimaldab ka muusikakaugetel inimestel mõista muusika põhitõdesid kõigest minutitega, harjutada erinevaid muusikapalu ning üheskoos mängida. See mõtteviisi muutev programm kaasab, motiveerib ning virgutab kõiki osalejaid. Reaalajas punktiarvestus soodustab meeskonna sidumist ning lisab tervislikku konkurentsi.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Helide aeg live on võimalik läbi viia ka selliselt, et teenitud punktid arvutatakse ümber annetusteks teie poolt valitud sihtasutusele või mittetulundusühingule. Samuti on võimalik valida erinevate heategevuslike projektide seast partnerluses B1G1-ga.

Saada päring