Hobulausujad

Meeskonnad meisterdavad hobuse, millega hakkavad võidu kihutama!

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Hobulausujad ei ole mitte ainult äärmiselt lõbus, vaid sisaldab ka heategevuslikku poolt, mis võimaldab osalejatel oma kohalikku kogukonda toetada.

Tegevusele kiire stardi andmiseks saab iga meeskond komplekti papist kiikhobuse detaile, mis on disainitud spetsiaalselt Catalyst Globali jaoks. Aeg hakkab jooksma ja osalejad asuvad kiiresti tegutsema, üritades tohutut hulka komponente omavahel kokku panna. Kui kolmemõõtmeline hobune sarnaneb joonisega, on teie meeskond võistluseks valmis.

Põrand tehakse puhtaks ja moodustatakse rajad ning algab kihlvedude sõlmimine. Meeskonnad hakkavad läbima mitmesuguseid kõrgete panustega katsumusi. Pärast iga võistkonna väljakuulutamist võtavad uued võiduratsutajad oma positsiooni sisse ja šansid muutuvad. Võidule viib kõva piitsutamine ja jõulised randmeliigutused, aga lõpliku võitja kindlaksmääramiseks on soovitav ka taktikaline kihlvedu!

Iga võidujooks on adrenaliinirohke ja emotsionaalne ning pealtvaatajad elavad hobustele ja ratsutajatele ekstaatiliselt kaasa. Nii võitjad kui ka kaotajad veedavad lõbusalt aega, tehes oma hobustega head koostööd.

Õpitulemused

Hobulausujad võimaldab meeskondadel õppida pingelises olukorras juhiseid õigesti tõlgendama, pinget lisavad ümberringi trügivad konkureerivad meeskonnad. Liiga kiiresti liikudes võib hobune katki minna ja liiga aeglaselt liikudes saavutavad teised meeskonnad edumaa.

Kihlveo element aitab õppida strateegilist investeerimist, oma võimalusi hindama ja neid meeskonna heaks ära kasutama, et maksimaalset tulu saada.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Hobulausujad lõppeb sellega, et iga ihaldusväärne kiikhobu müüakse oksjonil kõige suurema summa pakkujale. Milline suurepärane viis koguda raha teie poolt valitud heategevusele!

Saada päring