Island Survivor

Kas sinu meeskond suudab saarel ellu jääda?

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad on jäänud lõksu üksikule saarele. Pääsemiseks peavad nad ootama mööduvat laeva ning sellele hädasignaali saatma. Kuna silmapiiril pole veel ühtegi laeva, tuleb saare-eluga kohaneda ja üritada sellel ellu jääda.

Tahvelarvutil kujutatud saar on jagatud üheksaks tsooniks. Igas tsoonis seisavad osalejad silmitsi erinevate väljakutsetega, mis keskenduvad konkreetsetele ellujäämisoskustele - vesi, ilm, esmaabi, varjualuse ehitamine, signaali saatmine jms. Ülesannete lahendamisel on neile abiks erinevad kaldale uhutud esemed. Tsoonide eduka läbimisega koguvad nad erinevaid virtuaalseid ellujäämisoskusi.

Selleks, et saarel hakkama saada, peavad nad igast tsoonist koguma piisavalt oskusi. Jäädes liiga pikalt ühte tsooni, kaotavad nad väärtuslikku aega teiste kriitiliste ellujäämisoskuste õppimiseks. Seevastu liialt kiirustades ei pruugi nad aga koguda kõiki vajalikke teadmisi. Seejuures tuleb ka tähele panna, et kui tsoonist on edasi mindud, ei saa sinna enam tagasi pöörduda.

Lõpuks suudavad meeskonnad välja uurida, millal on möödumas järgmine laev ning mis nime see kannab. Edukad meeskonnad suudavad endast laevale märku anda ja saavad päästetuks. Kõige rohkem punkte kogunud meeskond pärjatakse võitjaks.

Õpitulemused

Saarel ellujäämiseks peavad meeskonnad paika panema strateegia ja seda kärmelt teostama hakkama. Selleks, et teada, millal on õige aeg järgmisse tsooni edasi liikuda või millal tuleks mõnda tsooni veidi kauemaks pidama jääda, tuleb mängu vältel omavahel aktiivselt suhelda ja vastu võtta üksmeelseid otsuseid. Meeskonnad õpivad üheskoos õppima, kogudes seejuures teadmisi reaalsete ellujäämisoskuste kohta. Piiratud aeg ja ressursid panevad proovile meeskonna dünaamika - meeskonnaliikmed peavad olemasolevate vahendite abil leidma lahendusi. Igas tsoonis saavad meeskonnaliikmed omavahel ülesanded ära jagada, et iga liige saaks panustada oma kõige tugevamatele külgedele. Island Survivor on paindlik lahendus, mida on võimalik läbi viia tunniajalise sessiooni või pikema ja põhjaliku 3-tunnise meeskonnatööd arendava mänguna.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurderemote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring