Kitš või klassika

Meeskonnad mängivad äraarvamismängu, kus nad peavad nuputama retrolike asjade vanust ja väärtust.

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Kitš või klassika harjutuse raames näidatakse meeskondadele terve rida erinevaid esemeid, millest osad on lihtsalt kitšilikud ning mõned klassikalised mälestusesemed. Osalised vaatavad ühise meeskonnana asjade seas ringi ja katsuvad ettevaatlikult neile väljapandud asju, mille seas on näiteks vinüülplaadid, 1960. aastatest päris ajakirjad, kaamerad, raadio, mängurobot ning retroteleviisor. Nende ülesandeks on arvata asjade täpne vanus, originaalhind ja selle väärtus tänasel päeval. Seejärel lüüakse punktid kokku ja meelelahustusliku auhinnatseremoonia käigus antakse võitjameeskondadele üle trofeed või diplomid. Kitš või klassika on lõbus ja samas väga erudeeritud tegevus, mis sobib õhtuseks koosviibimiseks või õhtusöögieelseks vastuvõtuks.

Õpitulemused

Kitš või klassika on unikaalne suhteid loov ning soojendav abivahend, mis stimuleerib nutikalt arutelu, taibukat mõtlemist ning lugude jutustamist, luues sotsiaalse ja positiivse õhkkonna. Selleks, et tagada kogu meeskonna ühise arvamuse esitamist, mitte ainult ühe inimese arvamuste esile kerkimist, on vaja meeskonnasisest tõhusat kommunikatsiooni ning otsuste langetamist. Kitš või klassika huvitav ja asjakohane teema jätab osalejatele ühised mälestused ning sidemed.

Meie uute praktikantide jaoks on retro lahe. Kitš või klassika oli huvitav vabas vormis harjutus nii osalistele kui ka meile, juhatusele, et jälgida indiviidide lähenemist meeskonnatööle, tõhusale suhtlemisele ja otsuste tegemisele.

Saada päring