Kosmoseseiklus

Meeskonnad kasutavad hiiglasliku raketi lansseerimiseks loovat mõtlemist, osavust ja meeskonnatööd.

1 - 2 tundi
Väljas
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Lansseeri rakett ning päästa maailm! Kõlav väljakutsuvalt…nii see ongi, aga see ei ole raketiteadus. Olles jäänud kaugelasuvale planeedile, on teie inimestel ainult üks eesmärk – lansseerida oma rakett ning saada tagasi koju. Aga selleks, et edukalt oma rakett lansseerida, peavad nad vastu astuma mitmetele väljakutsetele, mis nad korralikult proovile panevad. Spetsiaalselt disainitud alumiiniumist kapslite sees on ülesanded, testid ning mõistatused, mille lahendamiseks on vaja mängu panna oma loogiline mõtlemine, füüsiline osavus ning meeskonnatöö. Iga edukalt läbitud väljakutse eest teenivad meeskonnad krediiti, mida nad saavad kasutada raketi lansseerimiseks vajalike komponentide ostmiseks. Kui kõik meeskonnad ühendavad oma jõupingutused ning panevad kokku oma komponendid, algab loendus ning üheskoos lansseeritakse rakett, mis on suurepäraseks lõbusaks lõpetuseks meeskonnatööd arendavale üritusele.

Õpitulemused

Mis tahes ajapiiranguga ning asukohaga üritustele sobiv Great Space Race keskendub meeskonnatööle, kuna edukaks soorituseks on vajalik kõikide meeskonnaliikmete füüsilised ja vaimsed jõupingutused. Mitmekesine valik nii vaimseid, aktiivseid, innovaatilisi kui ka loomingulisi küsimusi pakub mõtlemisainet kõikidele osalistele. Ülesannete ja mõistatuste lahendamiseks on vaja loomingulist mõtlemist, füüsilist osavust ning meeskonnatööd. Great Space Race raames õpivad inimesed tundma oma tugevusi ning hindama teiste meeskonnaliikmete mitmekülgseid oskusi. Ülesannete eduka lahendamisega kasvab usaldus ja meeskonnas hakkab kasvama ühtekuuluvustunne.

Viimane koostööl põhinev ülesanne toob kogu rühma jälle kokku, et tähistada kollektiivset edu.

Meie juhtivtöötajate uuenduslike ja loominguliste mõtlemisoskuste hoidmine on meie tööstuses ülioluline. The Great Space Race oli uskumatu kogemus, mida me sageli meenutame, et end teistest sammukese eespool hoida.

Mafube - Exxaro

Saada päring