Kuldmedaliheitlus

Sportlik meeskondlik väljakutse võidu saavutamiseks

2 - 8 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
16 - Piiramatu

Kirjeldus

2016. aasta Rio olümpiamängudest saab tõeliselt unustamatu elamus: alates imelisest avatseremooniast kuni spordi poolt pakutava põnevuseni ei ole olümpiamängudele võrdset kogemust! Kuldmedaliheitlus annab teie meeskonnale võimaluse kogeda seda kirge, indu, südikust ja otsustavust, mida on vaja kuldmedali võitmiseks.

Nii väljakutset kui ka lõbu pakkuva Kuldmedaliheitluse peamiseks fookuseks on meeskonnatöö. See üritus demonstreerib, et ’’tervik on alati suurem, kui tema osade summa’’ ja tõestab samal ajal, et parimate tulemusteni püüdlemise ajal võib ka ohtralt nalja saada. Kui teie meeskond võidu saavutab, tunnete kahtlemata kogu seda elevust, mida pealtnäha võimatu saavutamine tekitab.

Te kogete tõeliselt maagilisi hetki, meeskonnatöö triumfi ja meeleheitlikku soovi võita!

Õpitulemused

Üritusel, mis võimaldab rajal ja väljakul saadud õppetunde töökohal ja mujalgi rakendada, kogeb teie meeskond ülima sportliku väljakutse põnevust. Osalege olümpiamängudel ja võitke meeskondlik kuldmedal!

Seotud soovitus

Kuldmedaliheitlus oli meie inimestele suurepärane võimalus meeskonnatöö proovile panekuks. Ürituse järgselt arutades ütlesid nad, et oli väga keeruline olla realistlik oma võimete suhtes, kui sa pidid töötama inimestega, keda sa ei tundnud. Kuid samas õppisid nad ürituse käigus, kui oluline see on. Kõik tundsid end värskes õhus liigutamise järgselt väga värskelt. Oli väga lahe omada tehnoloogiat, mis kogu tegevust juhtis... reaalajas punktide arvestamine võimaldas meeskondadel oma strateegiaid kohandada ning muuta käigupealt oma lähenemist. Sellest vaatevinklist olen rõõmus, et otsustasime seda teha 2 tunni jooksul.

Microsoft

Saada päring