Music for Us

Meisterdage, mängige ja annetage isetehtud muusikainstrumendid

45 minutit - 1 tund
Siseruumides
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Music for Us on disainitud muusika universaalse keele abil maksimaalse ühiskondliku mõju loomiseks. Harjutus hõlmab endas BamBoome, mis on ühenoodilised professionaalsed instrumendid, mille oleme loonud, et igas vanuses mittemuusikutest osalised saaksid lõbutseda muusikaõppe igas etapis. Osalised järgivad detailseid juhiseid, et luua piiratud ajaga päris oma muusikariist.

Järgmise sammuna õpetame osalistele muusika absoluutseid põhitõdesid, alustades täiesti algusest - kuidas ja miks pill teatud nooti tekitab ning kuidas heliplaadi pikkus mõjutab heli kõrgust ja kõla. Kõige lõpuks juhendatakse osalisi üheskoos harmoonilist ja meeliülendavat muusikat mängima.

Õpitulemused

Pilli meisterdamine etapis on osaliste eesmärk valmistada etteantud ajaga võimalikult palju muusikariistu. Üsna pea mõistavad osalised, kui suur mõju on teadmiste jagamisel ja koostööl. Vaba õhkkond julgustab osalisi omavahel tutvuma ja suhtlema, et saavutada ühine eesmärk. Muusikalisse protsessi sukeldumisel luuakse uusi neuroloogilisi sidemeid, mis suurendavad õppimisvõimet ja tõstavad meeleolu. Lõbus ja kaasahaarav programm ühendab inimesi üheskoos head tegemise kaudu.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Heategevusvõrgustiku kaudu saab Music for Us programmiga luua positiivset mõju lastele, kellele muusikainstrumendid annetatakse ning kes saavad seejärel lihtsal ja lõbusal moel pedagoogilisel eesmärgil loodud pillidel õppida muusikat.

Seotud soovitus

Vau! Music for Us andis meile ülimalt hea enesetunde. Me meisterdasime üheskoos muusikainstrumente! Me õppisime üheskoos pille mängima! Me tegime üheskoos head! Ja jagasime tujutõstvat motiveerivat kogemust, mida saame üheskoos meenutada.

Saada päring