Quickfire: jalka

Meeskonnad läbivad vaimseid, füüsilisi ja loomingulisi jalgpalliteemalisi ülesandeid.

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Quickfire: jalka on võistluslik tahvelarvuti rakendusel põhinev meeskondlik väljakutse, mille eesmärgiks on haarata tegevusse kõik meeskonnaliikmed ning üheskoos lõbutseda. Iga meeskond esindab ühte FIFA jalgpalli maailmameistrivõistluste meeskonda ning mängu alguses jagatakse meeskondadele iPadid, jalgpallivarustusega spordikotid ning natuke raha. Nende missiooniks on investeerida targalt, manööverdada mööda teistest meeskondadest ning koguda nii palju punkte kui võimalik, läbides võimalikult palju ülesandeid enne, kui kohtunik lõpuvilet vilistab.

Tahvelarvuti menüüs olevate ülesannete valikus on nii vaimseid, loovaid kui ka aktiivseid ülesandeid, mis on erineva raskusastme ning iseloomuga, näiteks võib leida sealt piltmõistatusi, videoküsimusi, jalgpalliteemalisi valikvastustega viktoriiniküsimusi, loogikamõistatusi ning palju muud! Pole vahet, kas te armastate jalgpalli või mitte, see mäng võimaldab teile palju valikuvabadust ning on loodud sobima erinevatele isiksuse tüüpidele. Te ei pea olema jalgpallihullud, et toetada oma meeskonda selle lõbusa võistluse jooksul.

Pärast avalööki hakkavad meeskonnad läbima erinevaid väljakutseid, millel on sisenemistasu ning eduka läbimise korral ka autasu. Quickfire: jalkas on edukad just need meeskonnad, kes oskavad valida ülesanded, mille puhul nad on kindlad, et nad suudavad need edukalt läbida. Meeskondadel on võimalik valida mitmete erinevate ülesannete vahel ja saavutada seeläbi teiste meeskondade ees edumaa, mistõttu on mängus olulisel kohal kindlakäeline juhtimine, strateegia ja efektiivne omavaheline suhtlemine.

Tegevuse tempo tõuseb mängu arenedes ning mängu keskel olev poolaeg on heaks võimaluseks oma strateegia kiireks ülevaatamiseks enne, kui võistluslik (aga samas ka toetav) atmosfäär mängu lõpuminutitel oma haripunkti jõuab.

Venemaal toimuva FIFA 2018 maailmameistrivõistluste lähenedes on Quickfire: jalka suurepäraseks viisiks oma rahvusliku jalgpallimeeskonna ülistamiseks, oma meeskonna premeerimiseks ning meeskonnatöö rollide olulisuse tähtsustamiseks.

Õpitulemused

Quickfire: jalkas tagab meeskondade edukuse efektiivne koostöö, kus kaalutakse riski ning ülesandega kaasnevat preemiat. Ajaga võidu joostes peavad meeskonnaliikmed andma oma kaaslastele teada, milliste ülesannetega on nad võimelised kindlapeale hakkama saama. Ülesannete eduka läbimisega kasvab meeskonnaliikmete vaheline usaldus ning indiviidid õpivad väärtustama üksteise erinevaid oskusi hindama.

Meeskondlikes väljakutsetes peavad osavõtjad mängu panema oma loova mõtlemise. Nad peavad kasutama tõhusat suhtlemisoskust, et paika panna kollektiivne strateegia ning seejärel hoogsalt tegutsema hakkama.

Jalgpalliteemaline Quickfire pakub palju nalja ja naeru! See liidab meeskondi ning pakub neile põnevaid väljakutseid! Ja mis kõige tähtsam, kõik meeskonnaliikmed õpivad väärtustama oma individuaalseid tugevusi ning oma meeskonnaliikmete mitmekülgseid oskusi.

Saada päring