Safari

Meeskondlik täiendatud reaalsusmäng

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Safari on mobiilipõhine liitreaalsuse linnamäng, kus mängijad peavad dünaamiliselt koostööd tegema, et koguda esemeid, leida AR-is loomi ja haldama oma suhtluskanaleid, et kõik loomad enne aja lõppu turvaliselt kinni püüda.

Oli tavaline öö loomade varjupaigas, enne kui “Kamoola” avastas valvuri magamas, lähenes talle ja varastas värava võtmed. “Kamoola” avas varjupaiga uksed ja kõik loomad põgenesid. Meeskonnad laevad rakenduse alla oma isiklikku seadmesse, skannivad QR-koodi ja valmistuvad mängima. Liitreaalsust kasutades peavad meeskonnad põgenenud loomad kokku koguma ja ohutult varjupaika tagasi viima. Mängijatele määratakse roll. Operaatoritel on suur kaardivaade loomade asukohtadega; Teadlased koguvad jooke rahustite valmistamiseks ja Rangers koguvad varustust loomade püüdmiseks ja transportimiseks.

Õpitulemused

Safaris peab iga mängija olema teadlik oma positsioonist ja tugevustest ning tagama, et kõik meeskonnaliikmed saaksid tõhusalt suhelda. Intrigeeriv süžee ja fantastiline AR-mänguvorming julgustavad kõiki meeskonnaliikmeid aktiivselt osalema. Lõppeesmärgi poole püüdlemisel peavad meeskonnad aktiivselt kuulama, arvestama kõigi arvamustega ja tegema otsuseid kiiresti piiratud aja jooksul. Suheldes ja lõbutsedes avastavad osalejad teiste andeid ja õpivad oma eesmärgi saavutamiseks koostööd tegema. Skaleeritav mänguviis tähendab, et Safari sobib nii väikestele kui ka suurtele rühmadele.

Saada päring