Superstaarid stuudios

Meeskonnad õpivad koos musitseerima, et üllatada X Factori kohtunikke!

2 - 3 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Superstaarid stuudios raames vastutab iga meeskond ühe heliriba eest, mis lisatakse ühisele kogumikalbumile. Ürituse ajal külastavad meeskonnad mitmeid “salvestusstuudioid”, et esitada mingi kindel osa oma laulust. Kvalifitseeritud muusikud hoolitsevad teiste põhielementide eest, nagu löökpillid, kitarrid, klahvpillid ja vokaal. Meeskonnale õpetatakse, kuidas mängida nendele määratud instrumenti ning kui nad on selle selgeks saanud, salvestatakse see sisse. Kui kõik meeskonnad on kõik töötoad läbi käinud, aitavad nad heliinseneridel oma salvestused kokku miksida. Kui kogu protsess on lõpule viidud, on nende salvestustest loodud unikaalne ühine kogumikalbum. Seejärel pannakse selga kostüümid ning koos professionaalse fotograafiga viiakse läbi pildistamine.

Õpitulemused

Superstaarid stuudios on koostööl põhinev väljakutse, kus meeskonnad töötavad eraldi ühise eesmärgi suunas. Meeskondade muusikapala loomisel ja arendamisel tuleb mängu panna nii innovatsioon kui ka loomingulisus. Osalejad saavad juurde meeletult eneseusku, kui nad õpivad tegema midagi näiliselt võimatut- mängima erinevaid pille ning laulma, ja seda kõike väga limiteeritud aja jooksul.

Meeskonnad töötavad küll omaette, toetudes ainult oma meeskonna resurssidele ning oskustele, kuid kõik meeskonnad töötavad ühise eesmärgi nimel, et luua ühine kogumikalbum. Superstaarid stuudios kasutab muusikat, et ületada kultuurilisest taustast ja erinevatest vanusegruppidest tulenevad eripärad.

Hirmnaljakas tegevus, mis aitas inimestel üksteist sügavamalt tundma õppida. Muusika aitas ületada vanusevahest ja kultuurilisest taustast tulenevad barjäärid. Inimesed lasid ennast lõdvaks, ületasid takistusi ja nautisid üheskoos veedetud aega.

Covidien

Saada päring