Lõbusad näod

Ekraaniväsimus eemale!

15 - 30 minutit
Siseruumides
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Kiire, lõbus ja ülimalt lihtne meetod - Lõbusad näod - on suurepärane viis kaasata ja innustada kaugmeeskondasid ja online osalejaid ükskõik millisel sündmusel. Meie sõbralik mängujuht jagab osalejatele järgemööda juhiseid, milliseid pilte tuleks iseendast parajasti teha. Iga pildi loomise jaoks on vaid 30 sekundit aega, kuid kiiruses on oma võlu. Nii saavad pildile kõige ehedamad emotsioonid ja lõbusamad näod! Iga pildiringi lõpus hindavad osalejad üksteise pilte ning leitakse kõige lemmikumad lõbusad näod. Meetod sobib väga erinevas suuruses gruppidele ning on ideaalne algus või vahepala pikemale online sündmusele.

Õpitulemused

Kaasava keskkonna loomine on online kohtumiste tõhususe tagamiseks määrav. Virtuaalsed ergutajad nagu Lõbusad näod loovad sooja ja avatud keskkonna, kus osalejad tunnevad end piisavalt mugavalt, et avaldada ideid ja arvamusi. Lõbusad näod aitab murda jääd ja asendada ebamugavat vaikust või ebahuvitavat jutumula, mis on online kohtumiste alguses liiga sagedane. Kolleegide või teiste sündmuse osalejatega jagatud humoorikas kogemus aitab luua suhteid ja turvalist keskkonda, mis virtuaalmaailmas eraldi tähelepanu vajab. Lõbusad näod on selleks sobiv meetod!

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring