Tsirkus on linnas

Meeskonnad organiseerivad, lavastavad ja esitavad tsirkuseetenduse

4 - 8 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
70 - Piiramatu

Kirjeldus

Tsirkus on linnas on virgutav, energiline ja suhteliselt nõudlik kogemus mis kulmineerib osalejate poolt loodud unikaalse etendusega. Nad organiseerivad, lavastavad, korraldavad ja esitavad oma etenduse päris publiku ees! Vähem kui ühe päevaga ja professionaalsete artistide asjatundliku juhendamisega õpivad uued lootustandvad tsirkuseartistid uusi oskusi, et saada kogenud esinejateks.

Kõik oskused vajavad kollektiivset meeskonna lähenemist ja teiste seas tuleb osalistel õppida selliseid etteasteid nagu karkudel käimine, klouni mängimine, trapetsiharjutused, žongleerimine, matil võimlemine ning köiel kõndimine. Samuti on mitmeid kardinataguseid rolle, mis on samaväärselt olulised – näiteks nagu lavaabi, õhtujuht, kes hüüab erinevaid esinejaid välja, heli- ning valgustuse eest vastutavad inimesed ja muidugi ka tsirkusejuht! Kui rollid on jaotatud, tuleb välja mõelda koreograafia ja need etteasted siduvaks etenduseks kokku panna. Suureks finaaliks on täiuslik etendus ühise meeskonnana, kui osalisted esitavad ‘Maailma parima show!’ Oma raske töö eest välja teenitud aplaus süstib kõikidesse osalistesse uhkusetunnet!

Õpitulemused

Tsirkus on linnas raames löövad kõik kaasa ja õpivad ühe või mitu uut oskust, mida nad algselt võimatuks pidasid. See adrenaliinirohke ja unustamatu üritus inspireerib osalejaid oma piire ning ootusi ületama. Kuna üritus nõuab osalejatelt omavahelist suhtlust ning ressursside juhtimist ja samuti tsirkuse tõelise pale edasi andmist, on see samuti fantastiline võimalus koostöö, juhtimise ning loomingulisuse edendamiseks.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Tsirkus on linnas on kasutatud näiteks abivajavate noortele erilise sündmuse korraldamiseks. Kui etteasted on lihvitud ja etendus läbi harjutatud, kutsutakse lapsed etendusele ning neile serveeritakse popkorni ja muid maiustusi. Seejärel lahutatakse nende meelt tõeliselt unikaalsel viisil, vaadates teie enda loodud tsirkuseetendust.

Saada päring