Ükskord Metsikus Läänes

Põnevusest pakatav Metsiku Lääne teemaline ärisimulatsioon

2 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik
50 - Piiramatu

Kirjeldus

Siseruumides läbiviidav meeskonnatöö üritus, mille teema on dramaatiliselt kavandatud Metsiku Lääne teedrajavate perekondade ümber. Ükskord Metsikus Läänes tegevus leiab aset 1860. aasatel ning see on tegevusterohke väljakutse, kus osalejatest kokkupandud meeskonnad esindavad erinevaid perekondi.

Mängu keskmes on strateegia rekendamine ja riskijuhtimine, mis toimub aset nelja aasta jooksul. Mängu majanduslik tsükkel peegeldab tänapäeva ärimaailmas vägagi tuttavat ebastabiilsust.

Õpitulemused

Ükskord Metsikus Läänes on äärmiselt edukas kogemuslik ärisimulatsioon, mis toob välja strateegilise planeerimise, läbirääkimise, suhete arendamise ja juhtimisoskused läbi unustamatu kogemuse. Osalejad peavad ühise meeskonnana vastu võtma ostuseid valides paljudest saadaolevatest variantidest ning tervest reast võimalikest tulemustest. Siinkohal on hädavajalik usaldus ning efektiivne informatsiooni edasiandmise kord. Meeskondadel peab olema paindlik ja kiiresti kohandatav plaan ning nad peavad olema võimelised muutma oma strateegiaid lühikese etteteatamisajaga. Lihtsalt kokku võttes on võidumeeskond see, kes suudab mängu lõppedes kokku ajada kõige suurema varanduse.

How The West Was Won” toimus põnevas ning lõbusas keskkonnas, kus osalejad said panna proovile oma hommikusest sessioonist õpitud teadmised ning kui päev jõudis õhtusse, peeti maha üks metsiku lääne teemaline õhtusöök. Ürituse raames anti põhjalik ülevaade sellest, mis mängus toimus ning tõmmati paralleele hetkel äris toimuvaga, et osalised oskaksid kindlaks teha, millised tegevused viivad äri edasi.

Serco

Saada päring