Catalysti võrgustik

Catalyst Aafrika ja Lähis-Ida

Koos töötades pakume Catalysti meeskonnatööd arendavaid tooteid klientidele üle Aafrika ja Lähis-Ida.

Agence Synergy

Piirkond: Tuneesia

Tunise kesklinnas asuv juhtiv meeskonnatöö arendamise ja ürituskorraldusettevõte Agence Synergy pakub Catalysti meeskonnatöö lahendusi üle terve Tuneesia eksklusiivse litsentsi alusel.

Lugege lähemalt

Biz Group

Piirkond: Lähis-Ida, sh Dubai, Abu Dhabi, ülejäänud Araabia Ühendemiraadid, Katar, Egiptus, Saudi Araabia, Omaan ja Kuveit

Biz Group on juhtiv meeskonnatöö lahenduste pakkuja Lähis-Idas, pakkudes laia valikut erinevaid lahendusi, mille hulgast leiate sobiva iga meeskonna tarbeks. Biz Groupil on kontorid Araabia Ühendemiraatides (Dubais), Abu Dhabis, Kataris ja Egiptuses. Kuuludes Dubais asuvasse hinnatud biz-gruppi, mis tegeleb tulemuslikkuse nõustamisega, on ka Biz Group aidanud ettevõtetel paranadada nende meeskondade koostööd juba alates 2004. aastast. Nende aastatepikkune kogemus, auhinnatud firma kultuur, lai valik meeskonnatöö lahendusi ja usk, et kõik on võimalik, on kombinatsioon, mis aitab neil positiivselt mõjutada iga meeskonna võimekust.

Lugege lähemalt

Challenge Group

Piirkond: Iisrael

Challenge Group on mitmekülgne Iisraeli ettevõte, kes tegeleb nii meeskonnatöö arendamise kui ka koolitamisega. Tel-Avivis asuva peakontoriga on Challenge Group parimas asukohas, pakkumaks lõbusaid ning motiveerivaid meeskonnatöö lahendusi üle terve Iisraeli.

Lugege lähemalt

Dream Team Catalyst

Piirkond: Aafrika

Dream Team Catalyst, kelle kontorid asuvad Joburgis, Cape Townis, KwaZulu Natalis ja Ida-Capes, on Catalysti teenuste ametlik pakkuja kõikjal Aafrikas.

Lugege lähemalt

Mare Motivasyon

Piirkond: Türgi

Catalysti teenuseid pakub Türgis eksklusiivselt Mare Motivasyon. Nende kontor paikneb Istanbulis ja nad pakuvad kvaliteetseid meeskonnatöö programme Bosphorouse mõlemal kaldal, Antalyas ja ka mujal Türgis.

Lugege lähemalt

Stawi Advisory

Piirkond: Kenya

Stawi Advisory are the exclusive licensed partner of Catalyst team building programs and experiential business games in Kenya

Lugege lähemalt

Catalysti võrgustik