Catalysti Ameerika piirkond

Teeme koostööd ja jagame kogemusi, et tagada tugevaid ja muutusi toovaid Catalysti meeskonnatöö lahendusi Ameerika mandril tegutsevatele organistasioonidele.

Antawaya

Piirkond: Tšiili

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi vahendab Tšiilis ekslusiivset litsenti omav Antawaya Group, kes on juhtiv koolitus- ning meeskonnatöö arendamise ettevõte Tšiilis.

Lugege lähemalt

Catalyst Mexico

Piirkond: Mehhiko

Monterreys asuv Catalyst Mexico on pühendunud parimate meekonnatöö arendamise programmide ning korporatiivürituste pakkumisele kõikjal Mehhikos.

Lugege lähemalt

Conquistar

Piirkond: Brasiilia

Conquistar on kogemustega ja usaldusväärne meeskonnatöö lahenduste pakkuja ja Catalysti eksklusiivne esindaja Brasiilias. 1999. aastast on Conquistar treeninud umbes 40 000 inimest erinevatest valdkondadest nagu finants, autotööstus, logistika, meditsiin jpm. Oleme pakkunud palju erinevaid lahendusi just suurtele korporatsioonidele, seda nii kodumaal kui ka võõrsil ning nii inglise, hispaania kui ka saksa keeles.

Lugege lähemalt

D&I Business Support Services (D&I)

Piirkond: Hollandi Antillid

D&I Business Support Services (D&I) on Catalysti meekonnatöö lahenduste partner Hollandi Antillidel. Strateegiliselt kesksel kohal asuva kontoriga suudavad nad pakkuda meeskonnatöö lahendusi kõikjal Kariibi mere piirkonnas.

Lugege lähemalt

Emely Tours

Piirkond: Dominikaani Vabariik

Emely Tours on 40-aastane pereettevõte, mis on pühendunud pakkumaks parimaid meeskonnatööd arendavaid programme ja korporatiivüritusi Dominikaani Vabariigis.

Lugege lähemalt

Eventology

Piirkond: Kanada

Eventology on Catalysti meeskonnatöö eksklusiivne partner Kanadas. Peakontoriga Vancouveris, pakuvad nad loomingulisi, motiveerivaid ja õpetlikke meeskonnatöö lahendusi kõikjal riigis.

Lugege lähemalt

Kadoma Outdoors

Piirkond: Kolumbia

Kadoma Outdoors, peakontoriga Bogota kesklinnas, on pühendunud pakkuma parimaid meeskonnatöö arendamise programme ning ürituskorralduse teenuseid üle terve Kolumbia.

Lugege lähemalt

Play with a Purpose

Piirkond: USA

Catalysti meeskonnatöö lahendusi pakub Ameerika Ühendriikides ettvõte Play with a Purpose.

Lugege lähemalt

PREMIO Team Building

Piirkond: Costa Rica ja Panama

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakub Costa Rical ning Panamas eksklusiivse litsentsi alusel PREMIO Team building.

Lugege lähemalt

TeamBonding

Piirkond: USA

Catalysti meeskonnatööd arendavaid lahendusi müüb ja levitab Ameerika Ühendriikides TeamBonding - USA juhtiv meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte.

Lugege lähemalt

Catalysti võrgustik