Catalysti Aasia piirkond

Catalysti Aasia piirkonna partnerid on ühendatud eesmärgiga tuua Catalysti koolitus- ja arenguprogrammidega muutusi nii indiviididele kui ka organisatsioonidele üle Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna.

Asia Ability

Piirkond: Singapur, Malaisia, Tai, Vietnam

Asia Ability on üks kahest Catalysti meeskonnatöö lahenduste pakkujast Kagu-Aasias. Nad korraldavad regulaarselt meeskonnatöö sündmusi Malaisias, Singapuris, Tais, Filipiinidel, Indoneesias ja Vietnamis.

Lugege lähemalt

BeChallenged

Piirkond: Austraalia

BeChallenged on Catalysti esindaja Austraalias ja pakub Catalysti meeskonnatöö lahendusi Sydneys, Melbournes, Perthis, Brisbanes ja ka mujal.

Lugege lähemalt

Catalyst Vietnam

Piirkond: Vietnam

Catalyst Global meeskonnatöö lahendusi pakub Vietnamis ekslusiivset litsentsi omav Rubik Asia.

Lugege lähemalt

Counselage

Piirkond: Nepal

2012. aastal asutatud Counselage on Nepali juhtiv koolitusettevõte, kes omab Nepalis Catalysti meeskonnatöö lahenduste eksklusiivset litsentsi.

Lugege lähemalt

d'frens

Piirkond: India

d'frens Consulting on Catalysti eksklusiivne litsentsi omanik Indias. Esindustega Bangalores, Mumbais, Delhis ja Goas, pakuvad d´frens esindused rohkelt uuenduslikke meeskonnatöö lahendusi üle kogu riigi ning on kujunenud tunnustatud liidriteks sellel dünaamilisel turul.

Lugege lähemalt

Global Air

Piirkond: Kasahstan

Catalysti meeskonnatöö lahedusi pakub Kasahstanis Global Air, mis opereerib Kasahstani ülest kontorite võrgustikku.

Lugege lähemalt

KITA

Piirkond: Indoneesia

Catalysti meeskonnatöö lahendusi müüb ja levitab Indoneesias eksklusiivse litsentsi alusel KITA - Indoneesias Jakartas baseeruv juhtiv meeskonnatöö arendamise ja koolitustega tegelev ettevõte.

Lugege lähemalt

Team Building Asia

Piirkond: Hongkong, Macau, Shanghai

Teambuilding Asia baseerub Hongkongis, Macaus, Singapuris ja Shanghais ning on üks kahest ettevõttest, kes esindab Catalysti Kagu-Aasias.

Lugege lähemalt

Team Up Events

Piirkond: Uus-Meremaa

Oma motoga "Võta väljakutse vastu, inspireeri ja saavuta", pakub Team Up Events laia valikut ettevõtetele mõeldud ürituskorralduse teenuseid üle Uus-Meremaa.

Lugege lähemalt

Work Happiness Japan

Piirkond: Jaapan

Work Happiness Japan-i meekonnas on osavad spetsialistid, kes aitavad nii meekonnatöö arendamisega, organisatsioonilise reformiga, nõustamisega, juhtimiskoolitustega, uute töötajate koolitusseminaridega kui ka meeskonnatöö tegevustega konverentsidel ning üritustel.

Lugege lähemalt

Catalysti võrgustik