Catalysti Euroopa piirkond

Euroopa juhtivad meeskonnatöö arendamise ja ürituste korraldamisega tegelevad ettevõtted teevad koostööd, et pakkuda järjepidevalt silmapaistvaid tulemusi organisatsioonidele üle terve Euroopa.

Agentūra ŪPAS

Piirkond: Balti riigid

Agency UPAS on Catalyst Globali litsenseeritud partner Baltikumis. Esindustega Leedus, Lätis ja Eestis pakub Agency UPAS Catalysti meeskonnatöö ja motivatsiooni lahendusi kogu Baltikumis.

Lugege lähemalt

Aha and Co

Piirkond: Taani, Rootsi

Aha & Co peakontor asub Kopenhaagenis ja nad on Catalysti partnerid pakkumaks nende meeskonnatöö lahendusi kõikjal Taanis.

Lugege lähemalt

Catalyst France

Piirkond: Prantsusmaa

Catalyst Prantsusmaa, mis baseerub Pariisis, omab Catalysti litsentsi pakkumaks Catalysti meeskonnatöö lahendusi Prantsusmaal. Catalyst Prantsusmaal on aastatepikkune kogemus ja hea maine ning nad suudavad pakkuda lahendusi, mida klient võib kinnisilmi usaldada.

Lugege lähemalt

Catalyst Portugal

Piirkond: Portugal

Catalyst Portugal on tegutsenud meeskonnatöö arendamise ja koolitamise valdkonnas ligi 20 aastat, korraldades üritusi Lissabonis, Portos, Bragas, Algarves ja teistes kohtades üle Portugali.

Lugege lähemalt

Catalyst Russia

Piirkond: Venemaa

Russkie Prostori ja Fabrika on kaks eraldiseisvat meeskonnatöö lahendusi pakkuvat ettevõtet, kes on ühendanud jõud pakkumaks Catalyst Teambuildingu lahendusi Venemaal.

Lugege lähemalt

Catalyst Switzerland

Piirkond: Šveits

Verbieris asuv Catalyst Switzerland pakub laia valikud meeskonnatööd arendavaid tegevusi, ärisimulatsioone ja konverentside ergutajaid üle kogu Šveitsi.

Lugege lähemalt

Event Masters

Piirkond: Belgia

Event Masters, mis pesitseb Antwerpi ja Brüsseli vahel, on 20-aastase kogemusega sündmuste agentuur.

Lugege lähemalt

Exprofesso

Piirkond: Poola

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakub Poolas eksklusiivselt Krakowis baseeruv üritusturundus agentuur ExProfesso. ExProfesso on 2003. aastast pakkunud meeskonnatöö ja koolituslahendusi ärigruppidele, keskendudes kogemuslikule õppimisele ja loomaks seeläbi pikemaajalisi muutusi organisatsioonis.

Lugege lähemalt

Extraordinary Slovakia

Piirkond: Slovakkia

Bratislavas baseeruv brändi aktiveerimisega tegelev ettevõte Extraordinary on Catalyst Globali meeskonnatöö lahenduste eksklusiivse litsentsi omanik Slovakkias.

Lugege lähemalt

GEA Events

Piirkond: Bulgaaria

GEA Events, kelle peakontor asub Sophias, on Catalysti litsenseeritud esindaja ja teenuste pakkuja Bulgaarias.

Lugege lähemalt

Grata DMC

Piirkond: Gruusia

Grata DMC on juhtiv sihtkohapõhine korraldusfirma Gruusias ja selle ümbruskonnas. Neil on kontorid Gruusias, Aserbaidžaanis ja Poolas. Grata DMC on nüüd rakendamas oma aastatepikkuseid rahvusvaheliste ja kohalike ürituste organiseerimise kogemusi ja tuntud kliendikeskset suhtumist Catalyst Global meeskonnatöö lahenduste pakkumisel.

Lugege lähemalt

Maxin Prague

Piirkond: Tšehhi Vabariik

Tšehhi Vabariigis pakub Catalysti meeskonnatöö lahendusi tuntud meeskonnatöö ja üritusturundus lahenduste pakkuja Maxin PRAGUE.

Lugege lähemalt

Orangeworks

Piirkond: Iiri Vabariik

Orangeworks on Iirimaa juhtiv meekonnatöö ettevõte, kes pakub Catalysi meeskonnatöö lahendusi, ärilisi mänge ning interaktiivseid konverentside vahepalasid nii Iirimaal kui ka Ühendkuningriikides.

Lugege lähemalt

Outdoor Living Malta

Piirkond: Malta

Outdoor Living omab eksklusiivset litsentsi pakkumaks Catalysti meeskonnatöö lahendusi Vahemere keskel asuval kaunil Malta saarel.

Lugege lähemalt

Seikkailu Oy

Piirkond: Soome

Seikkailu on läbi ja lõhki soomestatud meeskonna sündmuste korraldusfirma! Seikkailu tähendab tõlkes Seiklust ning ettevõte on nimele vääriliselt üks juhtivaid meeskonnaürituste, seikluslikke aktiviteetide ja silmapaistvalt kaasahaaravate sündmuste korraldajaid Soomes.

Lugege lähemalt

Spielgestalter

Piirkond: Saksamaa

,,Spielgestalter" asutati 2013. aasta jaanuaris Markus Ruese ja René Wittek-i poolt. Spielgestalter on tuntud kui populaarse siseruumides läbiviidava meeskonnatöö väljakutse Ava kohver loojana ning samuti tahvelarvutil põhineva GPS ürituste korraldajana üle terve Saksamaa.

Lugege lähemalt

Team Challenge Company

Piirkond: Šotimaa, Inglismaa, Wales

Šotimaal asuv Team Challenge Company on auhindadega pärjatud meeskonnatöö arendamise ning meelelahutusettevõte, mis tegutseb Ühendkuningriikide üleselt.

Lugege lähemalt

Teambuilding Academija

Piirkond: Sloveenia, Austria

Teambuilding Academija pakub Catalysti teenuseid eksklusiivselt Austrias ja Sloveenias. Nende tsentraalne positsioon Euroopas võimaldab neil pakkuda oma teenuseid ka Ungaris, Horvaatias ja Itaalias.

Lugege lähemalt

Universum

Piirkond: Rumeenia

Universum Events on Catalyst Teambuidingu eksklusiivne partner Rumeenias. Nende strateegiline asukoht võimaldab neil korraldada meeskonnatöö aktiviteete ka Moldaavias ja Serbias.

Lugege lähemalt

Visible - Visionary Business Learning

Piirkond: Kreeka

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakub Kreekas eksklusiivse litsensti alusel VISIBLE – Visionary Business Learning.

Lugege lähemalt

Catalysti võrgustik