Catalysti võrgustik
agency synergy catalyst tunisia

Agence Synergy

Piirkond: Tuneesia

Võtmekontaktid: Ghazi Cheikhrouhou, Mariem Kastally, Raouf Baktache

www.catalystteambuilding.tn

Tunise kesklinnas asuv juhtiv meeskonnatöö arendamise ja ürituskorraldusettevõte Agence Synergy pakub Catalysti meeskonnatöö lahendusi üle terve Tuneesia eksklusiivse litsentsi alusel.

2010. aastal asutatud Agency Synergy pakub äriklientidele professionaalseid spetsiaalselt kohandatavaid konverentside, koosolekute ning ürituste vahepalasid ning meeskonnatöö lahendusi nii Tuneesias kui ka mujal maailmas. Agency Synergy on saanud tuntuks oma kompetentsuse poolest, pakkudes eesmärgipäraseid tulemusi mitmesugustes valdkondandes, olgu selleks nii ürituste korraldamine, kongresside organiseerimine, konverentsireiside läbiviimine, preemiareiside korraldamine, tooteesitluste või koosolekute juhtimine. Agency Synergy on loonud oma usaldusväärsuse, loovuse ning aususega tugeva maine olles teie meeskonna funktsioneerivaks lisaks. See on võimaldanud neil teenida ning säilitada klientide usaldus ning seeläbi hoida oma kindlat kliendibaasi.

Agence Synergy põhjalike teadmiste ning kogemustega meeskonna põhivisiooniks on- ,, Olla oma ala parim, olla see, kellega on lõbus koostööd teha ning olla oma klientidele kõige paremaks liitlaseks.‘’ Nad koguvad kogemusi ning teadmisi erinevatest valdkondadest, mis võimaldab neil pakkuda oma klientidele suurepärast teenust alates toote väljavalimisest kuni organiseerimiseni. Nad loovad unustamatuid kogemusi, mis inspireerivad kliente saavutamaks uskumatuid äritulemusi.

Agency Synergy aitab ettevõtetel mõista, et nende äriline edu sõltub nii töötajate, partnerite kui ka klientide kaasamises ning nende inspireerimises, et suurendada nende jõudlust. Sellest uskumusest lähtuvalt kohandavad nad vastavalt kliendi vajadustele neile parimad meeskonnatöö lahendused, mis aitavad neil saavutada püsivaid tulemusi nii individuaalselt kui ka ettevõtte tasandil.

Pole vahet, kas te otsite lõbusaid meeskonna ühildamiseks mõeldud tegevusi või töötajatele mõeldud meeldejäävaid ühiseid kogemusi, mida lisada oma järgmisele konverentsile, üritusele või tooteesitlusele või hoopiski soovite inspireerida oma meeskonda mingi kindla ühise eesmärgi või väärtuste suunas liikuma, siis meie meeskond Agency Synergy-s on valmis teiega koostööd tegema, et luua just teie spetsiifilistest vajadustest lähtuvad lahendused.