Catalysti võrgustik
catalyst baltic - UPAS

Agentūra ŪPAS

Piirkond: Balti riigid

Võtmekontaktid: Darius Lomsargis, Dace Stīpniece, Tiina-Katrina Kaber

www.catalystteambuilding.ee

Agency UPAS on Catalyst Globali litsenseeritud partner Baltikumis. Esindustega Leedus, Lätis ja Eestis pakub Agency UPAS Catalysti meeskonnatöö ja motivatsiooni lahendusi kogu Baltikumis.

Balti riikides tegutsev Upas on vahetu kommunikatsiooni agentuur. Sündmusturundus lahendustega aitame organisatsioonidel kaasata töötajaid ja tugevdada suhteid klientidega, kasvatades seeläbi organisatsiooni brändi ja teenuste väärtust.

Alates 2008. aastast oleme korraldanud üle 800 ürituse ja aidanud väga erineva iseloomuga organisatsioone. Oleme seega ühed kogenenumad pakkujad turul ja mitmekülgsuse tagamiseks tegutseme ka Catalyst Global partnerina. Klientide ja partnerite tagasiside Upase arendamisele on olnud julgustav.

Kombineerime omavahel oma teadmisi mängustamise metoodikast, funktsionaalsest konsulteerimisest, äriüritustest, lanseerimistest, konverentsidest, interaktiivsetest ärisimulatsioonidest, meeskonnatöö treeningudest ja koolitustest, töötubadest ning vastutustundlikku ettevõtluse projektidest, sest just need on efektiivsed sisemise ja välimise kommunikatsiooni vahendid. Me usume, et vahetu kommunikatsioon on olulisim osa organisatsiooni tegevustest ja selle arendamisel soovime oma klientidele olla tugevad partnerid.

Meeskonnatöö lahenduste tellimiseks palun võtke ühendust ühega meist:

Darius Lomsargis – Leedu

Dace Stīpniece – Läti

Kadri Armas – Eesti