Catalysti võrgustik
catalyst denmark

Aha and Co

Piirkond: Taani, Rootsi

Võtmekontaktid: Jacob Palmqvist

www.catalystteambuilding.dk

Aha & Co peakontor asub Kopenhaagenis ja nad on Catalysti partnerid pakkumaks nende meeskonnatöö lahendusi kõikjal Taanis.

Aha & Co pakub originaalseid, lõbusaid ja huvitavaid meeskonnatöö lahendusi, misjärel teie töötajad on enam pühendunud, paindlikumad ja positiivsemad. Nende teenused on lahendatud nii leidlikult, et nad sobituvad kergesti toetama teie jaoks olulisi tegurreid ning seda uudse ja värske lähenemise kaudu!

Kui te otsite silmapaistvat lahendust oma konverentsile ja tugevat teostust kogemustega pakkujalt, siis pole enam edasi vaja otsida!

Aha & Co meeskonnatöö ja motivatsiooni lahendused loovad energiat ja entusiasmi. Nende lahendused toovad rõõmu, loovad ühtsust ja parandavad meeskonnavaimu töötajate seas. Aboluutselt kõigis on loominguline talent, mis vajab vaid valla laskmist. Catalyst Taani pakub selleks vahendid ja teadmised, et loomingulisus pääseks valla. Muusika, kunsti ja innovatiivsete ärisimulatsioonide kaudu luuakse positiivne atmosfäär, mida mäletatakse veel pikalt.

Aha & Col on lai portfoolio ja nad suudavad pakkuda meeskonnatöö lahendusi nii sise- kui välitingimustes ning kõikvõimalikes konverentsi sihtkohtades Taanis, Rootsis ja mujal Skandinaavias.

Külastage www.catalystteambuilding.dk saamaks aimu, kuidas nad loovad positiivseid muutusi täiesti uudselt viisil.