Catalysti võrgustik
catalyst chile antawaya

Antawaya

Piirkond: Tšiili

Võtmekontaktid: Alfonso Canales

www.catalystchile.cl

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi vahendab Tšiilis ekslusiivset litsenti omav Antawaya Group, kes on juhtiv koolitus- ning meeskonnatöö arendamise ettevõte Tšiilis.

Antawaya Grupp alustas tegevust 2011. aasta detsembris, asutades Antawaya Outdoor Leadership Center-i, mis keskendub üritustele ning väljasõitudele. Hiljem, 2014. aastal asutas Antawaya konsultatsioonibüroo UHC Capacita, peakontoriga Santiagos, mis keskendub juhtimisele, meeskonnatööle ja tõhusale suhtlemisoskusele ning mille eesmärgiks on lõbusal ja tõhusal viisil ettevõttesse püsivate muutuste toomine. Antawaya Grupp peab oma suurimaks varaks inimesi, kellest nende meeskond koosneb – seega pole ka ime, et nad on oma valdkonnas tuntud just kirglike ning kogenud töötajate poolest! 

Antawaya Grupi eesmärgiks on muuta ning rikastada inimeste elu nii personaalsel kui ka professionaalsel tasemel läbi meeskonnatöö, koolituste ning kogemusliku õppimise, mida nad pakuvad oma kesklinnas asuvas kontoris, välitreeningute keskuses või teie konverentsidel või kontoris. Antawaya suudab kohandada lahendusi, mis hõlmavad nii personali koolitamist, muutuste juhtimist, suhtlemise innustamist, strateegilist planeerimist, kommunikatsiooni, protsesside täiustamist, kliendisuhete juhtimist või ettevõtte sotsiaalset vastutust, lähtudes just teie meeskonna unikaalsetest vajadustest ning soovitud tulemustest. Catalysti võrgustiku liikmena pakuvad nad Catalyst Globali garantiid nii kvaliteedile, ulatuslikele kogemustele, tõestatud oskusteabele ning selle kõige kvaliteetsele edastamisele. Catalysti võrgustiku liikmena pakuvad nad korporatiivürituste korraldamisel ning meeskonnatöö lahenduste pakkumisel Catalyst Globali garantiid nii kvaliteedile, ulatuslikele kogemustele, tõestatud oskusteabele ning selle kõige kvaliteetsele edastamisele.