Catalysti võrgustik
Be challenged catalyst australia

BeChallenged

Piirkond: Austraalia

Võtmekontaktid: Oliver Sheer, Kingsley Seale

www.catalystteambuilding.com.au

BeChallenged on Catalysti esindaja Austraalias ja pakub Catalysti meeskonnatöö lahendusi Sydneys, Melbournes, Perthis, Brisbanes ja ka mujal.

BeChallengedi inimesed usuvad, et meeskonnatöö, efektiivne suhtlus ja eestvedamise oskused on hea meeskonna alustalad. Nende eesmärgiks on disainida meeskonnatöö lahendusi, mänge ja harjutusi, mis vastavad konkreetselt kliendi vajadustele. Seeläbi on tulemuseks positiivne õppimiskogemus, mille tulemused paistavad veel pikalt igapäevases töös välja.

Meelelahutuslikud lahendused; Loomingulised programmid; Ärifookusega lahendused; Sotsiaalse vastutuse programmid; Õhtused programmid; Töötoad ja Ergutajad, nad suudavad pakkuda neid kõiki!

BeChallengedi meeskonnatöö lahendused on disanitud nii, et meeskonnad õpivad, justkui läbivad noorenduskuuri ja lõbutsevad üheaegselt. Need lahendused edendavad meeskondade koostööd, võrgustike loomist, paremat suhtlemist ja uusi oskusi. Energiaharjutused on professionaalselt korraldatud ja lõbus meeleolu on 100% garanteeritud.

BeChallengedi meeskonnal on mitmekülgsed teadmised ja oskused ning arusaam, kuidas meeskonnad toimivad ning kuidas muutused käitumismudelites võivad mõjutada tulemuslikkust. Nad armastavad oma tööd ja on pühendunud sellele, et iga järgmine meeskonnatöö üritus oleks nauditav, väljakutseid esitav ja konstruktiivne.