Catalysti võrgustik
Catalyst Bulgaria

GEA Events

Piirkond: Bulgaaria

Võtmekontaktid: Galina Gorova, Iliana Dimitrova

www.catalystteambuilding.bg

GEA Events, kelle peakontor asub Sophias, on Catalysti litsenseeritud esindaja ja teenuste pakkuja Bulgaarias.

Oma peakontorist Sophiast disainivad nad sündmusi, mis inspireerivad, motiveerivad ja arendavad meeskondasid.

Kaasahaaravate ärisimulatsioonide kaudu aitavad nad ettevõtetel arendada oma peamist väärtust - personali! Nende eesmärgiks on loomingulisuse ja pühendumuse lisamine igapäevatöösse.

Nad on veendunud, et rõõmsad meeskonnad töötavad paremini, kindlustades nii konkurentsieelise igas olukorras.

Partnerlus Catalyst Globaliga tagab, et GEA Eventsil on jätkuvalt värskeid ideid ja et kvaliteet on tagatud kõiges, mis nad ette võtavad. Võrgustiku rahvusvahelisus tagab võimekuse pakkuda alati huvitavaid konverentsiteenuseid ja interaktiivseid erguteid, mida on varem juba testitud rahvusvahelistel üritustel.

Nad pakuvad nii valmislahendusi kui ka spetsiaalselt teile valmistatud programme. Konkreetse meeskonnatöö lahenduse võib välja valida näiteks ettevõtte iseloomust lähtuvalt. Aga lahendus võib olla ka loominguline ja dünaamiline, võistluslik või hoopis koostööd soodustav. Konkreetne lahendus võib arendada kindlaid äris vajalikke oskusi, ergutada osalejaid või olla lihtsalt meelt lahutav.

GEA Events on väga mobiilne ja suudab seega pakkuda oma lahendusi igas hotellis ja konverentsikeskuses, sees ja väljas ning igas suuruses meeskondadele.

Tahate tegeleda aktiivse suhtlemise, strateegilise planeerimise, kommunikatsiooni, protsesside juhtimise või kliendisuhetega? Neil on olemas meeskonnatöö lahendus minemaks sügavuti teie ettevõtte visiooniga - www.geaevents.com