Catalysti võrgustik
eagles catalyst france

Catalyst France

Piirkond: Prantsusmaa

Võtmekontaktid: Guy Bergeaud

www.catalystteambuilding.fr

Catalyst Prantsusmaa, mis baseerub Pariisis, omab Catalysti litsentsi pakkumaks Catalysti meeskonnatöö lahendusi Prantsusmaal. Catalyst Prantsusmaal on aastatepikkune kogemus ja hea maine ning nad suudavad pakkuda lahendusi, mida klient võib kinnisilmi usaldada.

Catalyst Prantsusmaa mängulised ärisimulatsioonid, ergutajad ja teemamängud annavad meeskondadele võimaluse tulla kokku ja treenida ühise eesmärgi nimel: tulemuslikum meeskonnatöö. Nad on loonud väga intelligentsed ja kogemuslikud platvormid, mis uurivad efektiivse töötamise mustreid ja konkreetse ettevõtte päevakajalisi teemasid.

Nende originaalsed ja eristuvad lahendused sobivad igat tüüpi ja suuruses üritustele: seminarile, konverentsile, koosolekule või gala õhtusöögile.

Muusika, loomingulisus, koostöö, avastamine, mängulisus ja jätkusuutlik arenemine moodustavad üldise raamistiku nende unikaalsetele meeskonnatöö lahendustele.

Nad kombineerivad Catalysti lahendusi oma koolituskogemustega pakkudes nii võimsa õppimiskogemuse klientidele.

Catalyst Prantsusmaa on väga mobiilne ja suudab pakkuda lahendusi nii Põhja- kui ka Lõuna-Prantsusmaal ning nii kümnele kui ka tuhandetele osalejatele. Catalyst Prantsusmaa on paindlik ja võimeline kohanduma vastavalt teie soovidele ja vajadustele.

Catalyst Prantsusmaa bränd kuulub Eagles Flight Prantsusmaale.