Catalysti võrgustik
global air catalyst kazakhstan

Global Air

Piirkond: Kasahstan

Võtmekontaktid: Jamil Kasimov

www.catalystteambuilding.kz

Catalysti meeskonnatöö lahedusi pakub Kasahstanis Global Air, mis opereerib Kasahstani ülest kontorite võrgustikku.

Global Air on Kasahstani juhtiv turismibüroo, kes organiseerib unustamatuid reise ning koordineerib unustamatul tasemel koosolekutele, konverentsidele ning üritustele tulevate ettevõtete ärireise. Global Air on samuti Kazakhstan Travel Association-i (KTA), European Business Association-i (Eurobak) ning Euromic-i privilegeeritud liige. Catalysti võrgustiku liikmena ning oma tervikliku programmi osana pakume korporatiivürituste korraldamisel ning meeskonnatöö lahenduste pakkumisel Catalyst Globali garantiid nii kvaliteedile, ulatuslikele kogemustele, tõestatud oskusteabele ning selle kõige kvaliteetsele edastamisele.

Me pakume uhkusega oma klientidele täisteenindusega kogemusi, mis vastavad nende spetsiifilistele ootustele. Meie meeskond on saanud täieliku väljaõppe ning lähtub meie suurepärase teeninduse eetikast pakkudes meeskonnatöö lahendusi konverentsidele ning kohalikele ettevõtetele või korraldades meeskonnatöö tegevusi kui osana korporatiivi-sisestest MICE üritustest. Me usume, et Catalysti meeskonnatöö programmi lisamine, olgu selleks konverentside käimatõmbamine või kõrgtehnoloogiline aardejaht Sünergiline Meeskond, mis kulgeb läbi mõne Kasahstani põhilise sihtkoha, lisab teie üritusele või väljasõidule meeskondade ühendamisele ning kogemuslikule õppimisele suunatud dimensiooni.

Tänu püsivate muutuste loomisele, rikastavad meie programmid inimeste elusid nii personaalsel kui ka professionaalsel tasandil. Me kohandame lahendused, sealhulgas konverentside käimatõmbajad ning ergutavad vahepalad, töötajate arendamisele suunatud tegevused, nagu interaktiivsed ärisimulatsioonid, loovad ja innovaatilised meeskonnatöö arendamise tegevused, vastavalt teie meeskonna vajadustele ning teie poolt soovitud tulemustele.

Kui te otsite Kasahstanis terviklikke MICE lahendusi, mis hõlmavad oma programmis ka ülemaailmselt tunnustatud meeskonnatöö lahendusi, kontakteeruge meie sõbraliku ning professionaalse Global Air meeskonnaga.