Catalysti võrgustik
catalyst team building portugal

Catalyst Portugal

Piirkond: Portugal

Võtmekontaktid: Luis Trindade

www.catalystteambuilding.pt

Catalyst Portugal on tegutsenud meeskonnatöö arendamise ja koolitamise valdkonnas ligi 20 aastat, korraldades üritusi Lissabonis, Portos, Bragas, Algarves ja teistes kohtades üle Portugali.

Meie aastatepikkune kogemus oma alal võimaldab meie kogenud meeskonnal kohandada lahendusi just teie vajadustest lähtuvalt. Kuuludes Catalyst Globali võrgustikku, omame me eksklusiivset ligipääsu ning saame teile pakkuda Catalyst Globali põhjalikult uuritud ning professionaalselt loodud meeskonnatöö lahendusi. Meil on harjutused, mis aitavad arendada muutuste juhtimist, suhtlemise innustamist, protsesside täiustamist, kliendisuhete juhtimist ning paljusid teisi valdkondi.

Me oleme edukalt korraldanud meeskonnatöö programme erinevates valdkondades tegutsevatele, erinevate kultuuride ning rahvustega ettevõtetele. Meie kliendid kinnitavad tohutut mõju, mida meie programmid on neile pakkunud, olgu selleks lihtsalt lõbutsemine või pikaaegne inimressursi juhtimise programm.

Lissabonis asuva peakontoriga, oleme pühendunud meeskond, kes on valmis läbi viima meeskonnatöö arendamise üritusi teie kontoris või teie valitud toimumiskohas ükskõik millises Portugali linnas või asulas.

Catalyst Portugalis teame, et õnnelikud meeskonnad töötavad hästi ning on iga ettevõtte edukuse aluseks. Me ootame teiega koostööd, et luua teie meeskonnale parim lahendus ning samuti see kõrgetasemeliselt läbi viia.