Catalysti võrgustik
catalyst slovakia

Extraordinary Slovakia

Piirkond: Slovakkia

Võtmekontaktid: Lubo Tomko

www.catalystteambuilding.sk

Bratislavas baseeruv brändi aktiveerimisega tegelev ettevõte Extraordinary on Catalyst Globali meeskonnatöö lahenduste eksklusiivse litsentsi omanik Slovakkias.

Extraordinary Slovakias keskendume äritulemuste parandamisele ja klientide kulude vähendamisele. Meie meeskonna suureks kireks on ürituste organiseerimine ja oma klientide eest hoolitsemine, tagades neile fantastilised tulemused. Olenemata sellest, kas tegemist on suure või väikese ettevõttega, tagame oma klientide kasvu, avastades nende potentsiaali ja saavutades või säilitades nende edu. Me tagame tulemused ilma eranditena. Me oleme mitmekülgsed - meie värvikas meeskond koosneb inimestest üle kogu Slovakkia. Meie kontor on küll Bratislavas, kuid me tegutseme kogu Slovakkia piires, mõistes teie vajadusi kõikjal.

Meie lahendused on H2H (Human to Human) ehk inimeselt inimesele. Me läheneme oma klientidele põhjalikult, alustades kõigepealt alustame ning seejärel muutes informatsiooni ja strateegiad eesmärkideks, mis on vastavuses meeskonnatööd arendava programmiga, mis annab teile tegelikud tulemused. Me hoiame teiega ühendust ja tagame püsivad tulemused.

Usume, et töötajatesse investeerimine on tõhus vahend oma ettevõtte kasvatamiseks ja selle tulemuslikkuse parandamiseks. Jagatud kogemus on tõhus viis selle elluviimiseks ja teeme teiega tihedat koostööd, aidates teil analüüsida oma vajadusi ja leida oma meeskonna jaoks parim lahendus.

Võtke meiega ühendust juba täna, et saada tasuta konsultatsioon. Kasvatame koos teie ettevõtet investeerides teie meeskonda.