Catalysti võrgustik
catalyst team building vietnam

Catalyst Vietnam

Piirkond: Vietnam

Võtmekontaktid: Hoang Truong Van, Thu Cuc

www.catalystteambuilding.vn

Catalyst Global meeskonnatöö lahendusi pakub Vietnamis ekslusiivset litsentsi omav Rubik Asia.

Rubik Asia meeskonnatöö lahenduste pakkujana on meie edu taga tulemustepõhiste lahenduste pakkumine, mis on Vietnamis vägagi unikaalseks lähenemiseks.  Nagu teised meeskonnatöö lahenduste pakkujad meie regioonis, pakume ka meie lõbusaid ning nauditavaid meeskondade väljasõite ning konverentside meeskonnatöö tegevusi, kuid meid eristab teistest see, et me kuulame oma kliente ning loome ja pakume meeskonnatöö lahendusi, mis vastavad just nende ootustele ning mis loovad ettevõtetele püsivad tulemused ning õnnelikud töötajad. 

Me usume, et töötajate kaasamise strateegia on ülimalt oluliseks teguriks ettevõtete edu tagamisel. Meie kõrgetasemelised meeskonnatöö programmid arendavad meeskonnatööd, juhtimist, meeskondade ühtekuuluvust, koostööd ja efektiivset suhtlemist. Meie meeskonnatöö tegevused, alates konverentside ergutavatest vahepaladest kuni lõbusate väljasõitudeni, on loodud teie meeskonna edukust ja ettevõtte finantsilist tervist silmas pidades ning arendavad meeskonnatööd läbi kogemusliku õppimise programmi.

Catalysti võrgustiku liikmena pakume Catalyst Vietnamis korporatiivürituste korraldamisel ning meeskonnatöö lahenduste pakkumisel Catalyst Globali kvaliteedigarantiid kõrgetele standarditele, toodete tipptasemele ning ulatuslikele kogemustele.

Me teeme tihedalt koostööd nii kohalike kui ka riiki reisivate MICE delegaatidega, luues ning disainides neile interaktiivsed programmid, mis on neile teejuhtideks nende sihtriigis. Siinkohal on heaks näiteks Catalyst Globali suurepärane rakendusepõhine võistluslik aardejaht Sünergiline Meeskond. Lõbusad meeskonnatöö arendamise tegevused nagu Sünergiline Meeskond on ideaalsed korporatiivsetele seltskondadele ning võimaldavad teie meeskonnal avastada Vietnami populaarsemaid sihtkohti nagu Huế, Hoi An, Sapa, Halong Bay, Hanoi, Ben Tre ja Ho Chi Minh City.

Meie innukad ja kogenud töötajad on alati käepärast loomaks just teie meeskonnale vajaliku programmi, mille eesmärgiks on ettevõtte sotsiaalne vastutus, protsesside täiustamine, töötajate arendamine, töötajate hoidmine, muutuste juhtimine, suhtlemise innustamine, strateegiline planeerimine, kommunikatsioon või kliendisuhete juhtimine.

Võta Catalyst Vietnami meeskonnaga ühendust juba täna ning alusta oma meeskonnale mõeldud meeskonnatöö programmi loomist.